YAZARLAR Zeynep Bahar
12
14
16
18
07/11/2018 08:04
Jüpiter Yay Süreci

Değerli dostlar, Jüpiter’i öğrencilerime anlatırken ki giriş cümlemizle başlamak istiyorum.

“Jüpiter içi Hidrojen dolu bir gezegendir. Hidrojen, element tablosu içinde tek elektron, tek protona ve tek nötrona sahip olan tek atomdur. Atomlar içinde Allah’ı simgeler. Ve Jüpiter’inizin bulunduğu haritanızda ki evinizde ise o konularda bereket ve rahmet kapılarınız açık demektir.”

8 Kasım 2018’ de YAY Burcu’na giriyor ve 2 Aralık 2019 tarihine kadar da orada kalacak, kaldığı süre zarfında çeşitli olumlu açıları olacak özellikle 25.11.2006-18.12.2007, 12.1994 - 01.1996 12.1982 – 01.1984 dönemlerde Jüpiter yay burcundaydı. Bu yakın tarihteki dönemleri açıları farklı da olsa bulunduğu ev ve konuları açısında değerlendirme yapmanızı sağlayacaktır.

Jüpiter 10.04.2019– 11.08.2019 arasında bir retro süreci yaşayacak..

Bize neler katacak?

Şans, bolluk, bereket, rahmet kapıların açan kendi evinde, en güçlü olduğu alanda olan sevgili Jüpiter yükselen burçlara göre bakalım..

Yükselen Koçlar: Jüpiter, 9.evinize misafir olacak, 9.ev, genel anlamda yaşam kalitemizi ve yükseköğretim, tez, akademik çalışmalar, Mahkemeler, Uluslararası ilişkiler, konusunda işinizi kolaylaştırmaya geliyor.

Yükselen Boğalar:8.evinize misafir olacak, 8.ev ödemeler, borçlar, krediler, miras, nafaka, ortaklaşa gelir gibi paraları simgelediğinden bu konularda sorunlarınız ortadan kalkabilir. Beklediğiniz bir parasal konuda istediğiniz yönde bir neticeye varabilirsiniz. Jüpiter 6.hissinizi de güçlendirecektir.

Yükselen İkizler: 7.evinizde misafir olacak, size aşk ve ortaklıklar da şans getirecek, mevcut ilişkide evlilik kararı almak, ilişkiniz yoksa, yeni bir aşkın hayatınıza dahil olması gibi olasılıklar var sizin için. Ortaklıklar arasında  anlaşmalar, sözleşmeler, ortaklaşa ticari faaliyetler de bu dönemde şanslısınız demektir.

Yükselen Yengeç: 6.evinizde misafir olacak,  günlük düzen, alışkanlıklar, sağlık, beslenme, spor, bakım, iş, çalışma hayatı, meslek yaşamı, iş ve iş dışındaki rutin sorumluluklar, konularında bolbol fırsatlar ve yenilikler getirecek size. Vermek istediğiniz kiloları vermek için gerekli diyete başlayabilir. Evinize minik bir pati evlat edinebilirsiniz.

Yükselen Aslan:5.evinizde misafir olacak, Aşk ve coşkuyu deneyimleyeceksiniz, çocuk sahibi iseniz, onlara dair olumlu gelişmelerin yaşanacağı şanslı gelişmelerin, fırsatların evidir. Yeni bir hobi edinmeniz muhtemeldir. Ve bu hobi ileride size maddi imkânlar ya da tanınırlık sağlayabilir.

Yükselen Başak: 4 evinize misafir olacak, Aile bireylerinden gelecek destekleri artıracaktır. Denge durumuna geçeceksiniz.  Evinizde dekorasyon, tadilat gibi yenilikler, yuva, aile, ev, eve dair konular, oturduğunuz yer, aile bireyleri, onlara dair konular, geçmişten gelen meseleler bol bol zamanınızı alacak konular, başka bir yere taşınabilirsiniz, yaşam alanınızı yenileyebilirsiniz.

Yükselen Terazi:3.evinize misafir olacak ve komşular, yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve  bilginin en işlenmemiş halini ifade eder. Ve bu konularda güzel gelişmeler hayatınıza dahil olabilir. ve aynı zamanda sosyal medya üzerinden  yeni atılımlar yaparak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ve bence aklınızdan bu alanda ne geçiyorsa Jüpiter’in desteğini kullanınız.

Yükselen Akrep: misafir belki de zenginlik getiriyor kim bilir? 2.evinizde ağırlayacaksınız,  gelir akışınızı artıracak yeni fırsatlarla karşılaşabilir, yeni iş planları, mülk edinme, emlak konularını fikirlere bütçe bulabilir, daha çok kazanabilirsiniz. İyi kazanacağınız bir dönemdesiniz..

Yükselen Yay: 12 yıl önce ağırladığınız misafiriniz yeniden geliyor. Aklınıza gelen her alanda destekleneceksiniz, işten eğitime, ticaretten iletişime, seyahatlere, aileden aşka kadar attığınız tüm adımınızda hissedeceğiniz bir etki olacak. En verimli şekilde kullanmaya, değerlendirmeye bakın lütfen.

Yükselen Oğlak: Ruhunuza iyi gelecek bir döneme giriyorsunuz veruhsal anlamda yol alabileceğiniz, hayatınızda ki fazlalıkları atabileceğiniz, yaşam çerçevenizi, iç huzurunuzu yukarı taşıyabileceğiniz, şifa, arınma adına çok güzel etkiler alacağınız bir dönem olacak. unutmamak gerekir ki 12. Ev hapishaneler evidir. Ve hiç görünmeyene doğru yolculuktur.

Yükselen Kova: Ani şans ve dilekler evinde misafiriniz var ve 11.evinizde size dileklerinizi, niyetlerinizi, hayallerinizi getiriyor. Çevreniz genişleyecek ve güzel bir dönemde olduğunuzu hatırlatmak isterim.ve hedeflerinize ulaşacağınız güzel bir yıl geçireceksiniz.

Yükselen Balık: kariyer alanınıza şifa olacak bir misafir geliyor 10.evinizde terfiler ve yükselişler gündeminizi oluşturacaktır. Ve bu süreçte aile kuran ve çocuk sahibi olan balıklar görürseniz hiç şaşırmayın, aynı zamanda haritanın yüceldiği Tepe noktasıdır bu ev, güçlü bir etkinin yer alması, yaşam çerçevenizi ve aile büyükleri konusundaki her anlamda iyileştirecektir.

.Tüm düşler gerçek olsun…

Yeni ay videomuzu izlemeyi unutmayınız.

https://www.astrolojiyolcusu.com
https://www.astrolojiyolcusu.com/facebook
https://www.astrolojiyolcusu.com/instagram
https://www.astrolojiyolcusu.com/youtube

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :