YAZARLAR Zeynep Bahar
12
14
16
18
20/11/2018 10:19
Etkili bir dolunay kapıda…

23 Kasım 2018 Cuma günü, Ankara 07:45’ta 0 derece ikizler burcunda

Dolunay, demek Güneş ve Ay’ın karşı karşıya gelmesidir yani Güneş-Ay karşıtlığıdır.

Güneş-Ay karşıtlığı demek de düşünce-duygu, eril-dişil çatışmasıdır.

Aşırı gerginlik ve su gruplarında vücudun su toplaması, çatışma ve sonlanmaların olması olasıdır. Ve tüm yapılmış başlangıçların sonuçlarını alma, meyvesini toplama hasat vaktidir.

Yeni ay yazıma sayfamdan ulaşabilirsiniz…

Gök yüzü ne alemde?

Dolunayın yöneticisi olan Retro olan Merkür, malum ikizler burcunda bir dolunay meydana geliyor.

Retro Merkür, Güneş ve Jüpiter kavuşuyor. İşte bu çok güzel bir görünüm. Şans gezegeni Jüpiter, fırsatları simgeliyor, güçlü desteğini sunuyor bize. Hangi evinizde ise bu güzel enerji harikalar yaratacak…

Dolunay haritasında yay burcu yükselmekte olduğundan ikizler- yak aksı aktif ve bu alanlarda böyle bir kavuşum çok destekleyici.

Gelelim Mars’a dolunaya kare, aktif ol ama agresif olma, dengeli ol ve aceleci olma diyor.

Ve bu konular 10 günlük süreçte bu konular aktif olacak.

Yükselen Koçlar: 3.-9.ev aksını harekete geçiren bu dolunay ile, Bilgi paylaşımlarında, iletişimlerde destekler bulacağınız, çabalarınızın karşılığını alacağınız bir süreç geliyor dolunay etkisiyle. Eğitim yaşamınızda olumlu bir neticeye varabilir, pazarlama, reklam, sosyal medya, Ticari faaliyetler için de destekleyici. vb konularda başarıyı yakalayabilirsiniz.

Yükselen Boğalar: 2-8 aksında gerçekleşen bu dolunay ile, emlak, yatırım, kazançlarınız, gelir akışınız, işiniz üzerinden yeni olanaklara ve olumlu gelişmelere açık olacaksınız. Uzun zamandır sağlık proglemi yaşayanların bir çözüme ulaşması mümkün. Yeme-içme alanında faaliyetleriniz varsa, buraların güçleneceği bir dönem geliyor.

Yükselen İkizler: 1-7 aksında vesizin alanınızda gerçekleşiyor. Mevcut ilişkide evlilik kararı, hayatında kimse olmayanlar için yeni bir ilişki olası. karar, önemli bir kariyer ya da yaşam alanında değişim, yaşam planı, bir başarı, dikkat çekecek bir parlama, güçlenme, öne çıkma olası sizin için. İlişkinize, eşinizle ilgili konular gündemde olacaktır. Dolunayın sonlandırma enerjisini unutmamakta fayda var.

Yükselen Yengeç: 12- 6 aksında ki evlerinizde gerçekleşiyor ve bu alanı aktifleştiriyor. Ruhaniyet ve dünya işleri arasında sağlık, güzellik, bakım, diyet, spor konularında yenileyecek İş, çalışma hayatı, iş arkadaşları üzerinden olumlu gelişmeler , terfiler gibi olumlu durumlar yaşanabilir. Şanslı etkiler alıyorsunuz.

Yükselen Aslan: 11-5 aksında bulunan evlerinizde oldukça etkili aşk, çocuklar ve beklenmedik ani dilek ve istekler alanında dikkat çeken bir dolunay meydana geliyor. Arkadaşlarınız, dostlarınız sayesinde bir şeyleri halletmeniz mümkün. Takım çalışmaları, organizasyonlar, gruplar içinde de şanslısınız.

Yükselen Başak: 10-4 aksında bulunan evlerinizde, yani doğum haritasının tepe noktası dediğimiz alanda Jüpiter destekli bir dolunay meydana geliyor. Bu da size mutlaka iyicil etkiler getirecektir. Yaşamda bulunduğunuz yer anlamında bir yükseliş, yeni bir sıfat, yeni bir hayat çerçevesi, yeni bir sorumluluk ya da yeni iş gibi alanlara dair konularda da olumlu gelişmeler söz konusu.

Yükselen Terazi: 9-3 aksında bulunan evlerinizde yaşanacak olan dolunay çok sayıda gezegen açısının devrede olduğu, bu alanda çok etkili olacaktır Bu alanlarda bir neticeye varmak, bir niyetinizi somutlaştırmak, hayata geçirmek adına şartlar sizi destekliyor. Sizi sevindirecek yönde sonuç alabilirsiniz. Yani yükseköğrenim, akademi, yayıncılık, yurt dışı bağlantılı planlar, seyahatler, ticaret, hukuksal meselelerdir.

Yükselen Akrep: 8-3 akslarında bulunan evinlerinizde gerçekleşiyor dolunay. Parasal alanınız aktif hale geliyor. Başkalarından destekler görünüyor size. Eşin ya da ailenin geliri ihtiyaç duyduğunuz noktada çözüm olabilir. Ayrıca kendi bireysel kazançlarınızı artıracak, çevrenizi büyütecek yeni fikirler getirecek size Jüpiter destekli bu dolunay.

Yükselen Yay:7-1 aksında bulunan evlerinizde meydana gelen dolunay ile, ortaklıklar ve ilişkiler, evlilik, partner konuları vurgulanıyor. Bir ilişkiniz varsa, bu ilişki çerçevesinde önemli yeni bir karar olabilir. Hayatında kimse olmayan, yeni bir ilişkinin kapıda buna ortaklıklar dahil. Bu alanlarda şanslısınız.

Yükselen Oğlak: 6-12 aksında bulunan evlerinizde meydana geliyor. Ruhsal anlamda ve iş hayatınız ile ilgili bir konuda rahatlama, bir sonuca varma ve bitirme durumları söz konusu. Çalışma hayatınız da bir sorunun ya da  projenin bitmesi, günlük düzenli olarak yaptığınız bir şeyin sonuç vermesi gibi şanslı ve olumlu neticeler görünüyor size.

Yükselen Kova: 5-11 aksında bulunan evlerinizde bir dolunay gerçekleşiyor. aşk, çocuklar ve beklenmedik ani dilek ve istekler alanında bir sonuç alma, bir şeyin istediğiniz yönde gerçekleşmesi, hallolması gibi güzel etkiler altındasınız. Yaşam coşkunuzu yükseltecek bir şeyler geliyor size 🙂

Yükselen Balık :4-10 aksında bulunan evlerinizde yaşıyorsunuz. Ailenize, yuvanıza dair, otorite figürleri ile alakalı konularda sonuç beklediği somut gelişmeler, sorun yaşadığınız noktalarda iyileşmeler ve çözümler ve cevapları bulmanızı sağlayabilir dolunay. Evinizde tadilat, bakım gerektiren durumlar için de güzel bir zaman dilimi diyebiliriz.

Tüm düşleriniz gerçek olsun…

Zeynep Bahar

https://www.astrolojiyolcusu.com

https://www.astrolojiyolcusu.com/facebook

https://www.astrolojiyolcusu.com/instagram

https://www.astrolojiyolcusu.com/youtube

GK
 
Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :