Yeni Nesil Güzellik Teknolojisi: Örümcek Ağı

06 Mart 2018 Salı 00:00
12
14
16
18

İsviçre Kök Enstitüsü tarafından 2007 ve 2011 yıllarında ödüllendirilen ve özel bir formüle sahip örümcek ağı serisi, cildinize nem, parlaklık ve esneklik kazandırıyor. İçeriğinde bulunan Malus Domestica ve Cylopeptide-5 bitkisel kök hücreli etkin maddeler, alt deri dokusuna nüfuz ederek cildinizin içeriden de beslenmesini sağlıyor. Üstün teknoloji ile elde edilmiş en yeni Doctor B örümcek ağı ürünleri, cilt esnekliğini, sağlıklı ve genç görünümünü ev ortamında pratik bir uygulama ile korumanızı sağlayacak geliştirilmiş formüllerden oluşuyor.

Uygulaması Kolay, Etkileyici Bakım

Klinik bulgular ve çalışmalar sonucu, 2013 yılında kırışıklıklarla savaş konusunda en iyi aktif ödülünü almış olan Cyclopeptide-5 peptidi içeren Doctor B örümcek ağı kremi, cildinizin elastikiyetini korumak ve kırışıkları gidermede etkili rol oynuyor. Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra pratik bir biçimde uygulayacağınız küçük bir miktar Doctor B örümcek ağı kremi ile kırışıklık ve cilt kuruluğunun önüne geçebilirsiniz. Cildinize dışarıdan sağlayacağınız bu kozmetik destek, düzenli kullanımda etkileyici sonuçlar ortaya koyuyor. Patentli örümcek ağı kremi, epidermal hücreleri yenileyerek kronik yaşlanmaya karşı başarılı bir koruma sağlıyor.

Hızlı, Sıkılaştırıcı ve Etkili Cilt Toparlama

Zaman içerisinde nemini ve esnekliğini kaybeden cildinizin kolajen üretimini destekleyen örümcek ağı maskesi, onarıcı bileşenleri yardımıyla bu esnekliği geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Cildi onaran ve özellikle boyun bölgesindeki sarkmaları kaldırma özelliği bulunan özel formülü sayesinde kısa süre içerisinde gözle görülür iyileşmeyi fark etmek mümkün oluyor. Örümcek ağı serumu ile birlikte kullanılan maske, serumun içerisinde bulunan aktif bileşenlerin hızla deri altına nüfuz etmesine ve böylece daha hızlı ve etkili bir sonuç alınmasına katkı sağlıyor. Yüzünüze, göz çevresine, boyun ve alın bölgesine kolayca uygulanabilecek bu ürün, 20 dakika gibi çok kısa bir sürede cildinize parlaklık ve sıkılık kazandırıyor. Kaz ayağı bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesinde de başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları arasında en başarılı ürünler arasında bulunuyor.

Yaşlanmaya Karşı Koruma Kalkanı

Anti-Aging serisi yaşlanma karşıtı serumlar, kısa zaman içerisinde cildinizi toparlamanız gerektiği durumlarda adeta illüzyon etkisi gösteriyor. Doctor B örümcek ağı serumu, içeriğinde bulunan patentli kolajen aktif maddeleri ile cildinizin yenilenmesine hücresel boyutta etki ederek, yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına ve oluşabilecek hasarları önlemeye yardımcı oluyor. Bu serum, cildin nemini hızla geri kazanmasını sağlarken yaşlanma etkilerine karşı da cildiniz için bir koruma kalkanı görevi görüyor.

Örümcek ağı estetiği sayesinde yüzün doğal yoldan canlılığını ve genç görünümünü geri kazanması, mimiklerin korunması ve küçülerek form kazanması mümkün oluyor. İlk çizgileri yüzünüzde fark etmeye başladığınız anda  Doctor B  örümcek ağı ürünlerini kullanmaya başlayarak ilerleyen zamanda daha genç ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Estetik sonrası bunları tüketin!
» Burun estetiği sadece estetik amaçlı değildir
» Burun estetiğinde amaç mutluluk verici sonuçlar!
» Zayıflama ameliyatları sonrası yalnız değilsiniz
» Türk kadınlarına makyaj çok yakışıyor
» 70 kilo verdi, şimdi sıra estetikte
» Sönük kalçalara ameliyatsız estetik
» Tırnak batmasını önlemek için 7 altın kural
» Yaz biter, cilt lekeleriyle mücadele başlar...
» Bölgesel yağlarınızı sevin, hem de çok sevin!
» Sonbaharda kendinizi yenileyin
» Japon Prensesinden Sonra Tırnak Tasarımında Moda ‘Türk Bayrağı’
» Üniversite öncesi estetik telaşı
» Kum saati vücut hatları 2019 trendi
» 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Pantene yıldızı parlayanlar ödülleri’nin sahipleri belli oldu!
» Akıllı güzellik cihazından kişiye özel cilt bakımında dev atılım
» Kreminizi kokusuna değil içeriğine göre seçin
» Sonbahar Yaklaşırken, ışıltılı ve serbest saçlarınız ile göz kamaştırın
» Akne ilacını, dermatoloji uzmanı gözetiminde güvenle kullanabilirsiniz
» Kaşlarınızı sonbahar depresyonuna teslim etmeyin
» Burun botoksu ile hareketli deliklere son!
» 1 saatte Hollywood yanağı
» Brezilya poposu, kadınlar arasında en gözde estetik oldu
» TOBB Samsun Kadın Girişimciler Kurulu Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a tziyaretinde bulundu
» Kusursuzluk bacaklar