Yaz tatilinde sçocuk ile herkes ekran başına!

03 Temmuz 2017 Pazartesi 15:00
12
14
16
18

Sony Pictures Television Networks Turkey’in çocuk kanalı SÇocuk birbirinden eğlenceli içerikleriyle bu yaz tüm çocuklara ve her daim çocuk kalanlara renkli dünyasının kapılarını aralıyor. Astroboy’dan Scooby Doo’ya, Pembe Panter’den Hayalet Avcıları’na unutulmaz çizgi dizilerin yanı sıra onlarca eğlenceli ve öğretici çizgi filmi de çocuklarla buluşturacak olan SÇocuk, bu yaz tatilinin vazgeçilmezi olacak.

SÇocuk ekranlarında yaz tatili eğlencesi başlıyor. Okul öncesi dönem çocuklarına yönelik eğitici ve öğretici çizgi filmlerden, 7’den 77’ye herkesin keyifle izleyeceği animasyon filmlerine, 5 ana kategoride onlarca içerik, yaz tatilinde yeni dünyalar keşfetmek isteyen herkesi SÇocuk ekranlarına bekliyor.

Sadece çocuklar değil, 7’den 77’ye herkes için eğlenceli içerikler!

SÇocuk’un renkli dünyası 5 kategoriyle büyük küçük demeden herkesi hayallerini yakalamaya davet ediyor. Küçük Kardeşim (Stuart Little), Mojikonlar, Cedric gibi sevilen serileriyle Masum Maceraperestlerin Dünyası, çocukları eğlendirirken öğretecek, hayal dünyalarını geliştirecek ve yaratıcılığını artıracak. Masalsı Düşlerin Dünyası kategorisinde yer alan Winx Club, Regal Akademi gibi tüm dünyada kız çocuklarının favorisi olan diziler,masalsı bir dünyanın kapılarını aralarken; Astroboy gibi kahramanları ile Süper Güçlerin Dünyası, adalet, sevgi, paylaşma, dostluk, iyilik gibi kavramları süper kahramanların heyecan dolu hikayeleriyle sunuyor. Unutulmaz Karakterlerin Dünyası kategorisinde yer alan seriler ise, tüm ailenin severek izleyeceği TenTen, RedKit, Pembe Panter gibi unutulmaz karakterleri ekranlara taşıyor. En Eğlenceli Animasyon Filmlerikategorisinde de unutulmaz Tom ve Jerry’den Batman’e kadar herkesin severek izleyeceği animasyon filmleri tüm aileyi keyifli vakit geçirmek için ekran başına davet ediyor.

SÇocuk, büyük küçük demeden hayallerini yakalamak isteyen herkesi Digiturk kanal 163, D-Smart kanal 126, Tele Dünya kanal 176, Tivibu kanal 114, Turkcell TV+ kanal 118 ve Türksat 3A frekansında bekliyor.

 

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Dünyaca Ünlü Fotoğrafçılar Z Fotofest’te buluştu
» Konuşan Resimler
» “Bizi müzik birleştirir”
» Şevval Sam Müzeyyen Senar’ın şarkılarını yorumluyor
» Adı aşk
» Türkülerin Efendisi
» ilk Türk belgeseli “Genç Pehlivanlar” seyiriciyle buluştu.
» Sabancı Vakfı’ından ’Çocuk işçiler’ Anlamlı ödül töreni
» Fırçası Ateş, Boyası Kumaş... Azarnegari
» Eda-Metin Özülkü Ankaralı hayranlarıyla buluştu
» Aşık Veysel dostları aşık filmine sahip çıkıyor
» Kiminle Evlendim
» Aman doktor
» Sevenleriyle Beyazperdede buluşacak
» Güçlü Bir Aşk Hikâyesi ve korku aynı perdede
» Çingeneler Zamanı
» İstanbul Caz Festivali Direktörü Pelin Opcin Londra Caz Festivali’ni Düzenleyen Serious’ın Programlama Direktörü oluyor
» SALT Galata’da Uzun Perşembe
» 37. İstanbul Film Festivali Ulusal yarışma jürisi belirlendi
» Genç yetenekler dev konserle büyüledi
» Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası “Mozart’ın Sihirli Dünyası” gösterisini yarıyıl tatiline özel sahneliyor
» Dünyaca Ünlü Fotoğrafçılar Uluslararası Festivalde buluşuyor!
» Anadolu Tiyatro Ödülleri’nden Şehir Tiyatroları’na 5 ödül
» Altın Küre Ödüllü "Ben, Tonya" İKSV Galaları’nda
» Eskişehir’de Golden Horn Brass sahne aldı