Yatak Odalarında Yataş Bedding Nevresim Takımları İle Huzurlu Bir Atmosfer Yaratın

20 Temmuz 2018 Cuma 20:00
12
14
16
18

Yatak odalarında kalite, huzur ve ergonomiyi bir arada sunan Yataş Bedding, geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca en doğru cevapları vermeye devam ediyor. Yüksek teknolojiye sahip yatakların uzun ömürlü ve dayanıklılığı deneylerle kanıtlanmış olması herkesin daha rahat hissetmesine neden oluyor. Sadece yatak değil, aynı zamanda yastık, yorgan, alez ve yatak odası aksesuarları konusunda da geniş bir skalaya sahip olan Yataş Bedding, her ürününde ihtiyaçları göz önünde bulundurmanın yanı sıra, sağlık koşullarını da maksimum düzeyde karşılıyor. Antialerjenik ve %100 pamuk dokumalı yatak tekstili de kullananların daha konforlu zamanlar geçirmelerine, güne taze bir başlangıç yapmalarına olanak sağlıyor. Her geçen yıl yenilikçi vizyonunu yepyeni tasarımlarla destekleyen Yataş Bedding, nevresim takımları ile de büyük beğeni topluyor.
Güne iyi bir başlangıç yapmak, rahat ve kaliteli bir uykuya doyabilmek için Yataş Bedding nevresim takımları doğru bir tercih!  Satenin ipeksi dokunuşu, etnik desenlerin canlandırıcı etkisini hissetmek için herkesin tarzına uygun modellerin bulunduğu ürün yelpazesinde ev dekorasyonuna uygun renk skalası da tercihlerde kolaylık sağlıyor. Huzurlu ve sade bir yatak odası ortamı oluşturmak için kullanılacak olan nevresim modelleri antialerjenik özellikleri, pamuk ve satenin muhteşem işbirliği ile kullanıcıların çok daha konforlu bir ev yaşamına sahip olmasına neden oluyor. Ürün gamında bulunan renk ve model zenginliği her türlü yatak odasının istenilen görüntüye sahip olmasını sağlarken aynı zamanda farklı kombinasyonlar yapmaya da olanak sağlıyor. Doğru ürünün seçilmesi hem kişinin uyku kalitesini artıran desen ve renk konusunda istekleri karşılayan zengin modelleri tercih etmekten geçiyor. Gün boyunca yorulan bedenlerin yatakta dinlenebilmesi, tercih edilen modellerin ten uyumuna uygun olması da son derece mühim olduğundan Yataş Bedding ürünleri herkesin beğenisine hitap eden, uyku kalitesini artıran ve yatak odalarını çok daha huzurlu bir atmosfere dönüştüren modellerle dolu.
2018 Yataş Bedding Nevresim Takımlarının İlham Veren Tasarımları

Renklerin ve desenlerin ahenk içinde sunulduğu ürünlerde sanatçı ruhunu yansıtmak isteyenler için Dante ve Fiona  nevresim takımı çift kişilik seçeneği öne çıkarken, çift taraflı kullanım avantajını her nevresimde ön plana çıkartıp yeşil ve sarının muhteşem etnik desenlerle harmanlandığı Oliva nevresim takımı modeli beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. Sadelikten hoşlanan ve monokrom renklerin uyumunu odalarına taşımak isteyenlere özel sunulan Brenna, siyah ve beyazın huzuruna eşlik eden pastelin ruhu okşayan tasarımıyla adından söz ettiren Claro ya da tercihini sadelik ve şıklıktan yana yapanlar için Destra çift kişilik nevresim takımları yatak odalarındaki atmosferi kişiselleştirmeyi kolaylaştırır.
Modern ve Klasik Nevresimlerle Doğru Dekorasyon
Nevresim modelleri yalnızca uyku kalitesini etkileyen ürünler değildir. Aynı zamanda renkleri, dokuları ve desenleri ile yatak odalarının dekorasyonuna da katkıda bulunan aksesuarlardır. Doğru seçilen bir ürün odanın havasını tamamen değiştirebileceği gibi, yanlış ürünlere yönelmek de bir o kadar karmaşaya ve huzursuz bir ortam yaratmaya neden olabilir. Yataş Bedding nevresimler hem klasik, hem de zamanı yakalayan modern tasarımları ile odalarda istenen atmosferi yakalamaya yardımcı oluyor. Etnik desenlerin dinamik etkisiyle coşkuyu evlerinize davet ederken, sadeliği pastel tonlarla ayağınıza getiriyor. Yumuşak dokuları sayesinde vücuda istediği esnekliği kazandırmakta yardımcı olan ürünlerin kalitesi beklentilerin üzerine çıktığından memnuniyet duygusunu da artırıyor. Doğallığın ve zarafetin bir arada sunulduğu modellerde fonksiyonel detaylar kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor.
Çok renkliliğin canlandırıcı etkisini ortaya koyan etnik desenleri ile uzak diyarları evinize getiren Fiona Saten Nevresim Takımı ideal olabilirken, Lotus çiçeklerinin büyüleyici etkisini yatak odalarına taşıyan Lotus Ranforce Nevresim Seti de arzuladığınız dekoratif görüntüye sahip olmanızı kolaylaştıracaktır. Sadeliğin izinden gitmek isteyenler Yataş Bedding ailesine yeni katılan Claro Ranforce Nevresim Takımları ile pastel renklerin dokunuşunu ruhlarında hissedebilirler.

Kişiliğinizi Yataş Bedding Nevresim Takımları İle Odalarınıza Yansıtın
Evler yaşayanların kimliğini, tarzını ve hayat görüşünü yansıtan bir ayna gibidir. Kullanılan her eşya, her detay kişilikler hakkında ipuçları verir. Yoğun iş yaşamı kadar modern hayatın bitmek bilmeyen telaşı içinde evlerinde huzur arayanlar için yatak odalarının konforu çok önemlidir. Günün yorgunluğunu atmak, bir sonraki güne iyi bir uykuyla uyanmış, konforlu bir gece geçirmiş olarak başlamak elbette seçilen ürünlerin kalitesiyle de doğru orantılıdır.
Yataş Bedding nevresim takımıtek , çift ve çift kişilik xl ölçü seçenekleri ile de her odanın ihtiyaçları karşılayacak hale gelmesine neden oluyor. Duvar ve zemin renklerine uygun, sade veya canlı renklerle harmanlanmış nevresim modelleri yetişkin, genç ve bebek odaları için doğru tercih olabilir. Seçilecek nevresim modelinin yatak ölçüleri ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekirken, aynı zamanda kullanılan malzemelerin insan sağlığını tehlikeye sokmamasına da özen gösterilmelidir. Doğru nevresim seçiminde önemli olan bir diğer faktör ise duvar ve zemin rengiyle uyumlu olmasıdır. Odalarda yaşanan renk karmaşası kişilerin uyku kalitesini bozan etkenlerin başında gelir. Birbiriyle uyumsuz renklerin aynı anda kullanıldığı odalar insan ruhunda olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Sade bir oda dekorasyonuna sahip olunduğunda renkli modeller tercih edilebilirken, renkli bir yatak odasına sahip olanların düz renklerle odada doğru bir uyum yakalamaları elbette uyku kalitelerine ve mekanlarının çok daha huzurlu görünmesine katkıda bulunacaktır.
Nevresim seçiminizde modern ve etnik desenlerin harmanlandığı Timber veya çiçek desenleri ile mavinin tüm huzurunu odalarınıza getiren Divine nevresim modelleriyle aradığınız huzuru bulabilirsiniz. Kahverengi ve mavi uyumunu en çarpıcı çiçek desenleri ile sunan Yataş Bedding’in yeni serilerinden olan Dotty ile gününüze coşkuyla başlayabilirsiniz. Hayal dünyanızı ve ufkunuzu genişletecek, 59 tel dokuma sıklığına sahip olan Pilot nevresim takımı veya siyah ve beyazın etnik desenlerle ahenk içinde dans ettiği Brenna modeli sizi temsil ediyor olabilir. Daha güçlü bir dekorasyon için siyah, beyaz ve kırmızının çarpıcılığının gözler önüne serildiği Terra, modern ve etnik dokunuşları aynı anda yakalamak için Oliva, romantizmi gri ve somon rengiyle harmanlayarak odanıza getirmek için 82 tel dokuma sıklığı kalitesi ile Pearly veya çiçek bahçelerinin coşkusunu evinize taşımak için Mila nevresim takımı modellerini tercih edebilirsiniz.

Yataş Bedding Nevresim Takımları İle Çocuklarınızın Yaratıcılığını Arttırın
Çocukların hayal dünyalarının engin sonsuzluğuna katkıda bulunmak, onların sadece iyi bir uykuyla değil, aynı zamanda yaratıcı yönleriyle de odalarında kaliteli zamanlar geçirmelerini sağlamak için Yataş Bedding çocuk nevresim takımlarını kullanabilirsiniz. Hayal dünyalarına katkı yapan tasarım ve modeller sayesinde onlara düşüncelerini ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaracakları bir imkan da sunmuş olursunuz. Geometrik desenler veya hayvan figürleri çocukların oyun dünyalarında yepyeni unsurlar olarak öne çıkarken, nevresim modellerinin sağlıklı dokumaları ile uyku kalitelerini de artırırsınız. Büyüme süreçlerindeki en önemli unsurlardan olan uyku sürecinde çocuklarınızı Yataş Bedding ürünleri ile daha sağlıklı bir sürece dahil edebilirsiniz.
Bebek Nevresimlerinde Yataş Bedding Yumuşaklığı
Yumuşak dokusu, antialerjenik özellikleri ile Yataş Bedding bebek nevresim modelleri ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Yüzde 100 pamuklu dokusuyla bebeklerinizin ihtiyaç duyduğu yumuşaklığı, pürüzsüzlüğü ve huzurlu uyku sürecini sunan ürünlerin renkli, yaratıcı tasarımları da büyüme süreçlerinde arzu edilen konforu sağlar. Mavi ile beyazın ahengini yansıtan, yaratıcı desenleri ile bebeklerinizin yeni oyun arkadaşı olacak bir Ahoi nevresim takımı arayışınıza cevap verir. Özgün tasarımları ve bebeklerin ihtiyaçlarına uygun malzemelerden yapılan modeller içinde Baby Dream nevresim modelleri sayesinde pembe rengin romantizmini ve neşesini çocuk odalarınıza yansıtabilirsiniz. Kız çocuklarının sevdiği bir renk olmasının yanı sıra, sevimli küçük hayvan desenleri ile uykuya dalış sürecini tatlı bir maceraya dönüştürür. Kedi figürleri ile çocukların en sevdiği renkleri bir araya getiren Eva bebek nevresim takımı veya Fillerin sevimli görüntüleri ile bezenmiş Leon nevresim modelleri de çocuk odalarına neşe katar.
Pek çok farklı kombinasyona imza atabileceğiniz Yataş Beddingürünleriyle yatak odalarınızı baştan sona yenilemek için Yataş Bedding mağazalarına uğrayabilirsiniz.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Yurttaşın olmadığı yerde kul olur
» Tarih yazdık
» Urla’ya Fransa’dan “İdealKent” Ödülü
» Türkiye’nin ilk bahçıvanlık okulunda eğitimler başladı
» İyiliğin kazandığı geceye büyük destek
» İzmir’de felsefe konuşuldu
» Kadının duygusal kodları
» Emirates Kabin Görevlisi Özlem Toker
» Zeynep Aydın Dünya Şampiyonu
» Zübeyde Ana’nın kızları
» Sağlık alanında bilgi kirliliği ile mücadelede taraflar bir araya geldi
» Aston Martin yeni modeli
» Yeşilay’ın ‘Bi’liran var mı?’
» Çocuklar Haklarını şenlikte öğrendi
» Kadına yönelik şiddet Odunpazarı’nda masaya yatırılacak
» İhracat Akademisi ilk mezunlarını verdi
» “Yılmaz Morgül: Ben de prematüre bir bebektim”
» Tarım desteğinde "sınır tanımıyor"
» Yarım litre zeytinyağı 30 bin liraya satıldı
» Doğum gününü yanlış bilenlere kötü haber!
» Karşıyaka’da spor kurslarına büyük ilgi
» Dans etmek gençleştirir
» İskelede akşam sürprizi
» Çocuklar için giymediğiniz botları istiyorlar
» Urla Belediyesi: 5 projemiz ödülle taçlandı