Uniq Magazine, Yaza Merhaba Etkinliğini BigChefs Tarabya’da gerçekleştirdi

22 Haziran 2018 Cuma 13:00
12
14
16
18

Life Style Dijital Yaşam sitesi olan Uniq Magazine, birbirinden ünlü konuşmacıların katıldığı Yaza Merhaba Etkinliğini iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleriyle BigChefs Tarabya’da gerçekleştirdi.

Life style yaşam portalı olan Uniq Magazine, yaza merhaba etkinliğini cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla BigChefs Tarabya’da kutladı.

Modadan sanata, seyahatten teknolojiye güncel içeriğiyle Türkiye’nin yeni nesil life style yaşam portalı olan Uniq Magazine, yaza merhaba eventini Begüm Eyilik ev sahipliğinde BigChefs Tarabya’da düzenlenen bir partiyle yaptı. Yaza merhaba eventine, iş, cemiyet ve sanat hayatının önde gelen isimlerinden Eda Eren, Begüm Gazioğlu Ballı,Melis Özer, Gülden Güral, Özlem Arguder Sander, Gizem Sabancı, Duygu Eren, Şehnaz Çakıralp, Tülin Şener, Şehnaz Kurbanzade, Nihal Göneyman, Aynur Özderici, Nurgül Eyilik, Hatice Eyilik, Berk Eyilik, İlkem Öztürk, Merve Arın Eyilik, Jülide Orhon, Tuğçe Peksayar, Ayşegül Uluç, Eda Eren, Duygu Eren, Hüldal Yılmaz, Müge Sırmabıyık katıldı.

Etkinliğin ev sahibeliğini üstlenen Begüm Eyilik hoş geldiniz konuşmasında, “Dijitalleşmenin, dünyamızda oluşturduğu dönüşümü her gün daha fazla hissettiğimiz ve yalnızca bugünü değil, geleceği de takip etmemiz gereken bir dönemden geçtiğimizin farkındayız. Her tür güncel bilgiye birçok farklı kanaldan ulaşabiliyoruz. İlgi alanlarına göre farklılıklar gösteren haber kaynakları mevcut. Biz de bu noktadan yola çıkarak; dünya haberlerine yer veren, Life style, Moda, Sanat, Seyahat, Sağlık, Güzellik, Kişisel Gelişim ve Teknoloji alanlarında haber içerikleri üreten bir yaşam portalı olan www.uniqmagazine.com’u kurduk. Teknolojiyi yakından takip eden profesyonel teknik ekibimiz, sosyal medya ve pazarlama bölümlerimizle de dijital hayatın içinde yer alıyoruz. Amacımız, tüm dünyada gelişen haber ve trendleri yakından takip edip aktarmak ve konusunda uzman ünlü yazarlarımızın kaleminden özel içerikler geliştirip üretmektir” dedi.

Konuklar davete renk kattı

Seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı yaza merhaba davetine; Hollywood Starlarının astroloğu, Ünlü Astrolog Gahl Sasson, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, ‘Stylishtimes’ adlı bloğun sahibi Ayşegül Uluç ve 2018 yılının en çok satılan kişisel gelişim kitabı Aşırı Kişisel’in yazarı Eftelya Köseoğlu da konuşmalarıyla renk kattı. Elde edilen gelirinin Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlandığı etkinlikte tüm misafirler keyifli vakit geçirdi.

Birçok Hollywood starının astroloğu olarak tanınan, ‘Bir dilek tut’ ve ‘Kozmik gezgin’ kitaplarının yazarı Gahl Sasson’un dünyada ve Türkiye’de 2018 yılını astrolojik olarak yorumladığı partide, ünlü sağlıklı beslenme uzmanı Selahattin Dönmez yaza girerken sağlıklı yaşama ilişkin önemli püf noktalarını aktardı.

Uzun ve sağlıklı bir yaşamın doğru bir beslenme programıyla mümkün olduğunu belirten Dönmez, “Uzun ve sağlıklı bir yaşam için epidemiyolojik araştırmalar, Akdeniz Diyetinin olumlu etkilerine işaret ediyor. Sebze, meyve, yağlı tohumlar, kuru baklagiller, tam tahıllar, balık ve zeytinyağından zengin beslenmenin olumlu etkileri, sağlıklı yaşamda etkindir” diye konuştu.

Instagram’da Stylistimes hesabıyla tanınan, aynı zamanda sekiz yıldır kendi web sitesinden moda yazıları yazan Ayşegül Uluç, konuklara moda ve trendler hakkında bilgi verirken, ‘Altın Kalpli’ yazar olarak nitelendirilen ve çok okunan ‘Aşırı Kişisel’ kitabında okurlarına ‘Düşlerin bir an için gerçeğe dönüşse… Buna hazır mısın?” diye soran Eftalya Köseoğlu da iç sesin ve düşüncelerin insanı nasıl yönlendirdiğine ilişkin bir konuşma yaptı.

Boğaz’a nazır çok özel bir mekân: BigChefs Tarabya

BigChefs Tarabya, İstanbul Boğazı’nın en güzel manzaralarından birine açılan keyifli terası, Türk ve Dünya mutfağından özel menüsü, samimi dekorasyonu ve sıcak atmosferiyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Boğaz’ın kenarında dört mevsim muhteşem bir manzara seyrederek günün her saati keyifli vakit geçirme imkânı sunan BigChefs Tarabya, 2 bin metrekarelik geniş alanıyla partilerin ve davetlerin de vazgeçilmez mekanlarından biri…

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» TÜSAD : “Bilginin ve deneyimin aktarımı ülkemizin gelişimi için çok önemli”
» Avrupa’daki gururumuz Tuğçe
» Yüz Binden Fazla Yırtıcı Kuş Adana’dan geçti!
» Türkiye Paris Anlaşması’nı onaylayarak harekete geçmeli
» “Kadın Dilinden Masallar”
» Neslihan Yargıcı Çocuklar ile Moda ve Tasarım Atölyesi’nde buluştu
» Çiğdem Babayiğit Boğaziçi Üniversitesi Klasik Müzik Koordinatörü oldu
» Ebru Demirhan ’Çocuğumla Beraber İyileşiyorum’
» Aleyna Tilki ip üzerinde yürüdü
» Süreya Kuaför Salonu içinizi ısıtacak bir Yeşilçam hikâyesi!
» Kilim Mobilya’dan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na tam destek
» Demet Cengiz "Aşk Olsun"
» 25 yılda Konya büyüklüğünde tarım alanını kaybettik
» Şirketler 50 çocuğu hayata bağlamak için koşacak
» Bursa’nın Perileri galibiyetle bitirdi
» Balkanlar İzmir’de buluşuyor
» Reklamın cinsiyeti erkek
» Okçuluk şampiyonası Kayseri’de yapılacak
» Canan Tan okurlarıyla buluştu
» Artık boşanmış anneler de çocuklarına kendi soyadlarını verebilecek
» FİBA Grubu meşaleyi yaktı
» Sınır aşan dostluk
» MilyonFest’e geri sayım başladı!
» Otizmli Çocuklar İçin Sercan Badur ve Alper saldıran bir araya geldi!
» Çocuklar baleyi Odunpazarı’nda öğreniyor