Türkiye’nin en önemli işveren markası konferansı 6. yılında…

28 Ağustos 2018 Salı 10:00
12
14
16
18

Markayı inşa edenin insan olduğu fikriyle, işi insan olan her sektörden profesyonele, akademisyene, araştırmacıya, girişimciye ilham vermeye devam eden People Make The Brand Konferansı’nın bu yılki konusu “organizasyonel kültür.”

People Make the Brand Konferansı 2018, çok dolu bir program ve sürprizlerle geliyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da sürdürülebilir işveren markası inşa etme stratejileri gerçek örnekler üzerinden konuşulacak. Önümüzdeki yıllarda iş dünyasında daha çok konuşulacak olan “kültür” konusu, alanında uzman isimler tarafından farklı açılardan ele alınacak. İşe ve insana dair yepyeni trendlerin yanı sıra Universum – Türkiye’nin En Çekici İşverenleri araştırma sonuçları da dünya karşılaştırmaları ile paylaşılacak. Bu yılın en büyük sürprizi ise konferans kapsamında yalnızca öğrencilerin katılımına açık olacak People Make The Brand Campus oturumu.

Universum Orta Doğu Direktörü ve Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Evrim Kuran’ın açılışını yapacağı konferansın moderatörlüğünü Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan yürütecek. Konferansın konuşmacıları arasında Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Abdi İbrahim CEO’su Dr. Süha Taşpolatoğlu, Futurebright Araştırma Kurucusu ve Ortağı Akan Abdula, Adel Genel Müdürü Evrim Hizaler, Culture Talk Kurucu Ortağı Cynthia Forstmann, Universum Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli, Gazeteci Serdar Kuzuloğlu, Universum Global Strateji Başkan Yardımcısı Richard Mosley yer alacak.

Bu yıl 6.sı düzenlenen People Make The Brand yepyeni markasıyla da bir ilke imza atıyor. “People Make The Brand - Campus” ile bu yıl gençlere de özel bir oturum düzenleniyor. People Make the Brand - Campus’te 200 üniversite öğrencisini bir araya getirecek.

People Make The Brand - Campus programında Evrim Kuran, Prof. Dr. Özgür Demirtaş ve Atölye İstanbul Kurucu Ortağı Kerem Alper konuşmacı olarak yer alırken, Garanti Bankası özel bir panel gerçekleştirecek.

Her yıl işveren markalarının yol haritasını çizmesinde etkili bir rol oynayan Universum En Çekici İşverenler Araştırması’nın sonuçları bu yıl da People Make The Brand Konferansı’nda ülke karşılaştırmalı olarak ele alınacak. Türkiye’nin 54.000’i aşkın Y kuşağı ile gerçekleşen Universum En Çekici İşverenler Araştırması, gençlerin istihdama bakışı, sektörlerle, şirketlerle ilgili algıları ve iş yaşamına dair beklentileriyle ilgili önemli ipuçları veriyor.

Garanti Bankası’nın ana sponsorluğu, Abdi İbrahim ve Adel’in sponsorluğu ile Universum’un katkısıyla Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenen People Make The Brand, 30 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul’da iş dünyasının yöneticilerini ağırlayacak.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :



+ Benzer Haberler
» Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörlüğü görevine atandı
» BizBizze 1 yaşında!
» Kadınların iş hayatına dahil edilmesi için neler yapılmalı?
» Yönetim Kurulunda Kadın Derneği 2019’da, her yönetim kuruluna en az iki kadın üye vermek için çalışacak
» Fark Yaratan Kadınlar Ödülleri 2018 Dağıtıldı
» Kadın girişimci sayısı yüzde 78 arttı
» 4. Ofisten mutfağa şirketler arası yemek yarışması başlıyor!...
» , Sema Güral Sürmeli: ’Ya ilk ya en iyi olanı yapacaksın’
» “Bir Gün CEO” programı Türkiye’deki ikinci yılında güçlenerek devam ediyor
» Türkiye’nin en önemli işveren markası konferansı
» Institut du Bosphore siyaset, ekonomi ve kültür aktörlerini İstanbul’da buluşturdu
» El Elden Ele çarşısı açılıyor
» Tekfen Holding’e “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu”Ödülü
» Türkiye’nin İlham Veren Girişimci Kadınları ödüllerini aldı
» 140 ülke arasında 61. sıradayız
» Girişimcilikte Önce Kadın
» Marka konferansı’nın 19’uncu yılında zeka ve duygu dolu konferans deneyimi
» Geleceğin İK’sı nasıl olacak?
» Türkiye’nin“Transkriptli Başarı Sertifikası” ilk satış Akademisi başladı
» TÜSİAD’dan Avrupa Birliği Girişimleri
» TÜSİAD Parkur Heyeti Ankara’yı ziyaret etti
» BUİKAD Akadem Ömür Akkor’u ağırladı
» GoDaddy, Kobi Sohbetlerinde “Neden e-ticaret?” diye sordu
» Kadın dostu ISS, en güçlü İK liderleri arasında
» TOBB Muğla Kadın Girişimciler çocuk istismarına dikkat çektiler