Siemens iQ500 buzdolapları geleceğin tasarımını teknoloji ile buluşturuyor

09 Kasım 2017 Perşembe 17:00
12
14
16
18

Siemens Ev Aletleri, taze ve lezzetli öğünler için mevsim sebze ve meyvelerini iQ500 serisi buzdolapları ile korumaya alıyor. Üstün teknolojisi sayesinde gıdaları 2 kata kadar daha uzun süre taze tutan iQ500 serisi buzdolapları geniş iç hacimleri ile yer sorunu olmadan yiyecekleri kolayca düzenlemeyi sağlıyor. Geleceğin tasarımlarını evlere getiren Siemens Ev Aletleri, tasarım ödülüne sahip iQ500 serisi buzdolapları ile konforu ve şıklığı bir arada sunuyor.

Üstün teknolojiyi estetik çizgilerle buluşturan Siemens Ev Aletleri, iQ500 serisi KG86NAI42N, KG86NAW30N, KG76NAI32N, KG76NAW30N ve KG86NAI30N buzdolapları ile hem mutfaklara hem sofralara yeni bir soluk getiriyor.

Tasarımı ile Red Dot ve iF Design Awards 2017 ödülünün sahibi iQ500 serisi buzdolapları, geniş iç hacmiyle fonksiyonellik sağlarken, üstün teknolojisi sayesinde sebze ve meyveleri ilk günkü lezzetinde tutuyor.

Lezzetli yemeklerin sırrı

Lezzetli ve sağlıklı yemek yapmanın başlıca kuralı taze gıda kullanımı. Siemens iQ500 serisi soğutucularda bulunan hyperFresh plus tazelik sistemi, yiyeceklerin kuru hava ile temasını en aza indiriyor ve çekmece içerisindeki nem oranının ayarlanabilir olması sayesinde de meyve ve sebzeleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. Et ve balık için birbirinden bağımsız, sıcaklığı ayarlanabilir ve daha fazla alana ihtiyaç duyulduğunda çıkarılabilen iki farklı çekmece ünitesi bulunan iQ500 serisi soğutucular, böylece esnek iç kullanım imkanı yaratıyor.

682 litrelik geniş iç hacmiyle kendi alanında en büyük hacme sahip olan KG86NAI42N, KG86NAW30N ve KG86NAI30N buzdolaplarında bulunan birbirinden ayrı nem kontrol ayarı bulunan 2 adet meyve/sebze çekmecesi ise geniş ailelere ihtiyaç duyulan alanı sunuyor.

Geleceğin tasarımlarını evlere getiriyor

İleri teknolojiyi estetik tasarımla birleştirerek tüketicilerin ihtiyacına cevap veren çözümler sunan Siemens Ev Aletleri, iQ500 serisi KG86NAI42N, KG86NAW30N, KG76NAI32N, KG76NAW30N ve KG86NAI30N buzdolapları ile mutfaklarda konfor ve şıklık dönemini başlatıyor.

A++ ve A+++ enerji sınıfına ait ürünler sunan Siemens iQ500 serisi soğutucularda bulunan LCD kapı elektroniği, hem buzdolabının hem de derin dondurucunun sıcaklık ayarını ayrı ayrı yapabilmeyi, aynı zamanda tatil modu, ekonomi modu gibi farklı fonksiyonları ayarlamayı sağlıyor. freshSense sensör teknolojisi ise buzdolabının içine ve dışına yerleştirilmiş sensörler aracılığıyla sürekli sıcaklık ölçümü yaparak buzdolabının içindeki sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçiyor.

Dünyanın en prestijli tasarım ödülleri olan Red Dot ve If Design Awards 2017’de ödüle layık görülen iQ500 serisi, geleceğin teknolojilerini net tasarım tarzları ile birleştirerek kullanıcılarının hayatında fark yaratıyor.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Lüleburgazlı öğrenciler mobil uygulama geliştiriyor
» Siber saldırılardan uzak seyahat için 5 ipucu
» Modeminizi hemen kapatıp açın!
» Ag saldırıları yüzde 52 oranında arttı
» Tatilde dijital cihaz kullanırken nelere dikkat edilmeli
» Gizlice ekran görüntünüzü alan casus yazılım keşfedildi
» Ses, bilgisayara zarar verir mi?
» Haftanın öne çıkan haberleri
» Evlilik hazırlığı yapan çiftlere Profilo’dan ‘Dayanıklı’ Çeyiz Paketleri
» Tatilde çocuklarınızı dijital tehlikelerden koruyun!
» Geleceğin “mucitleri” en akıllı projelerini Darüşşafaka’da sergiledi
» Arçelik New York Serisi ile New York’u yeniden keşfettiler!
» Mobil cüzdanlar tehdit altında!
» Aile üyelerinin siber dünyada güvenle sohbet etmesi için 10 tavsiye
» Yakın geleceğin bulut bilişim trendleri neler olacak?
» Teknolojiyi Annem de bilir
» Şirketler için 6 adımda bahar temizliği
» Yazmayı seven teknolojik annelere “akıllı kalem”
» “Teknolojiye ne kadar güveniyoruz?”
» Akıllı telefonları hedef alan 5 güvenlik tehdidi
» “Teknolojide lider kadınlar” Bir araya geldi
» Profilo ile hem bütçenizi koruyun hem de enerjiden tasarruf
» Lenovo, Mobil Dünya Kongresinde
» May Siber Teknoloji’de yeni yapılanma
» Doç. Dr. Ayşe Bayrakçeken Yurtcan 480 kilometre yol gitmeyi sağlayan yakıt pili üretti