Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas yeni spikerleri seçti

25 Kasım 2018 Pazar 10:00
12
14
16
18

ANKAmall TV’nin heyecan dolu spikerlik yarışması sonuçlandı; Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’tan oluşan ünlü jüri büyük finalde yeni spikerleri belirledi.

ECE Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall’un gelenekselleşen spikerlik yarışmasında büyük final gerçekleşti. Türkiye’nin ilk ve tek alışveriş kanalı ANKAmall TV’nin yeni spiker ve sunucu ekibi ekranların sevilen isimlerinden oluşan ünlü jüri tarafından belirlendi.

Saba Tümer, Mirgün Cabas ve Burcu Esmersoy’dan oluşan jürinin seçim yapmakta oldukça zorlandığı ve büyük başvuru alan “ANKAmall TV spikerini arıyor” yarışmasında finalistler yarışma boyunca hünerlerini sergiledi. Heyecanın dorukta olduğu finalde yarışmacıların doğal tavırları ve başarılı performansları sadece jürinin değil, izleyicilerin de büyük beğenisini kazandı. 24 adayın finalde ter döktüğü yarışmada ünlü jüri 6 kadın ve 6 erkekten oluşan 12 şanslı ismi belirledi. Yarışmanın kazananları bir yıl boyunca ANKAmall TV’nin gönüllü sunucu ve spikeri olarak görev yapacak.

Yarışma geleneksel hale geldi

İlk kez geçtiğimiz yıl yine aynı ünlü isimlerin jüri olduğu yarışma, ülke çapında çok ses getirmiş ve farklı şehirlerden büyük bir katılım gerçekleşmişti. Bu yıl 2’nci kez yapılan yarışmada başvuru yapan binlerce kişi arasından seçilen 12 spiker adayı yıl boyunca ANKAmall TV’de görev alma şansına sahip oldu. Gelenekselleşen yarışmada seçilen spikerler 2019 yılında kültür, sanat, moda, spor, haber, söyleşi gibi alanlarda ANKAmall TV bünyesinde deneyim kazanırken, kendilerini geliştirme imkanı da bulacaklar.

İşaret diliyle çeviri yapılacak

Yarışmada işitme engelli konuklar da bir sürpriz yaptı. Aralarında işitme engellilerin ve sosyal hizmet uzmanlarının da olduğu dokuz kişilik ekip, ANKAmall TV’de yayınlanan her programda işaret diliyle çeviri yaparak yer alacak.

Sahneye çıkan ve önemli mesajlar veren işitme engelli konuklar ve sosyal hizmet uzmanları engellilerle iletişimin daha da ön planda olması için işaret dili kullanımının yaygınlaşması gerektiğini söylediler. Bu yarışma vasıtasıyla seslerini duyurarak daha fazla kişinin işaret dili öğrenmesi, işaret dili tercümanı olmaları konusunda da çağrıda bulundular.

20’nci yıla yeni sürprizler…

Kültüre, sanata, gençlere, eğitime büyük önem veren ve ziyaretçilerine konforlu ve avantajlı alışveriş imkanı yanı sıra faydalı ve zengin etkinlikler sunan ANKAmall, bu alanda da klasik alışveriş merkezlerinden ayrışarak topluma her alanda katkı sağlamaya devam ediyor. 2019’da 20’nci yılını kutlamaya hazırlanan alışveriş merkezi, yeni yılda da çok önemli, fark yaratan etkinlikler ve sürprizlerle sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin gözde alışveriş merkezi olmayı sürdürecek.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Yavaş Gıda Akımı Türkiye’de de yaygınlaşmalı
» İstanbul Art Show kapılarını açtı
» Demet Akalın ’Madonna Gibiyim’
» Yeni yıla MAGical Night ile büyülü başlangıç
» Marka Konferansı, Gala Parti ile sona erdi
» Mersin Kenti Edebiyat Ödülü Şair, Yazar İpek Ongun’un
» MARKA 2018 Gündem yarattı, 2019’un yol haritasını çizdi
» Tüketimin geleceği için işletme modelleri
» Yeni yıla mutlu ve huzurlu girmenin 10 yolu
» Kadın kurucusu olan girişimlere ilgi artıyor
» İyilik varsa umut var
» Dünyayı daha yaşanabilir yapıyorlar!
» Vuslat’ın 745. Yılında Suzidilâra Makamında Mevlevî Âyini
» Dünyanın en ünlü kadın otomobil vlogger’ı Vadistanbul’da
» MARKA 2018 Büyük coşkuyla bitti
» MARKA 2018’de Görkemli Kapanış
» Geleneksel çağrı merkezi zirvesinde sektöre ışık tuttu
» Eskişehir dünya kentleri ile zirve için yarışıyor
» Tüm dünya İstanbul’u konuşacak
» Toplumun yüzde yüzde 59’u, eşini sosyal medyada kontrol ediyor!
» Uluslararası ‘Şehirler için WRI Ross Ödülü’nün finalistleri arasında Eskişehir de var!
» Kış aylarında bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak için ne yediğinize dikkat edin
» Karadeniz’in mistik ağacı Karayemiş belgesele konu oldu
» Randevu İstanbul 21. Yaşını kutladı
» Nlksoft bayiler toplantısı Gaziantep’te yapıldı