Red Bull Canlı Sahne’de rock ve rap bir aradaydı!

01 Aralık 2017 Cuma 20:00
12
14
16
18

Türk rock müziğin sevilen gruplarından maNga, online konserler serisi olarak düzenlenen Red Bull Canlı Sahne’nin dördüncü konuğu oldu. Zorlu PSM Studio’dan canlı olarak www.redbull.com/canlisahne adresinden yayınlanan konserde, sevilen gruba Hip-Hop dünyasının yakından tanıdığı Kamufle, Fate Fat, Joker, Tankurt Manas ile DJ Hırs eşlik etti. Bir ara sahneye hep beraber çıkan maNga ve rap müziğin yıldız isimleri beraber hazırladıkları yeni şarkılarını da ilk defa seslendirdi. Konserin tekrarı altı ay boyunca yine aynı adresten izlenebiliyor.

Başarılı rock grubu maNga, online konserler serisi olarak düzenlenen Red Bull Canlı Sahne’nin dördüncü konuğu oldu. Müzik keyfini evinde yaşamak isteyenler için www.redbull.com/canlisahne adresinden canlı yayınlanan özel konserde maNga’ya yerel rap sahnesinin yükselen yıldızları Fate Fat, Joker, Tankurt Manas ile DJ Hırs eşlik etti. Yüksek enerjileri ile hem Zorlu PSM Studio’daki seyirciyi hem de ekran başındaki izleyicileri coşturan sanatçılar 1.5 saat boyunca unutulmaz anlara imza attı. Binlerce kişinin online olarak izlediği konser aynı adresten 6 ay boyunca izlenebilecek.

İlk defa Red Bull Canlı Sahne’ye özel olarak Kamufle, Fate Fat, Joker, Tankurt Manas ve DJ Hırs ile yeni albümleri için hazırladıkları şarkıyı seslendiren başarılı grup, konserin sonunda sahnede yaptıkları röportajda rap ve alternatif rock müziği birleştirerek köklerine dönüş yaptıklarını, bu işbirliğinden çok mutlu olduklarını belirtti. Büyük beğeni toplayan yeni şarkılarına henüz bir isim koymadıklarını belirten grup, prova sırasında da bir şarkıya imza attıklarını, yeni albümlerinin Mart ayında piyasaya çıkacağını söyledi.

maNga grubu kuruldukları 2001 yılından bugüne 5 başarılı albüm ve birçok single’a imza atarak yurt dışındaki müzik makalelerine konu oldu. Ekip, 2010 yılında Norveç’te katıldıkları Eurovision Şarkı Yarışması’nda ikinci olarak, Sertab Erener’den sonra Türkiye'nin aldığı en iyi dereceyi ülkemize kazandırdı. Sevilen grup ayrıca 16 yıllık birlikteliklerinde toplam 33 farklı ödüle layık görüldü.

maNga’nın geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdiği ve hayranlarının doyasıya eğlendiği keyifli konserin tekrarı yine aynı adresten izlenebilecek. Her ay yeni bir ismin ağırlandığı, katılımın davetle sağlandığı özel konserler için seyircilerin sosyal medya hesaplarını takipte kalması gerekecek.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Cif ve Arzum Onan Ev İşlerinde Eşitlik ‘Hepimizin Elinde’ Dedi
» TÜSAD : “Bilginin ve deneyimin aktarımı ülkemizin gelişimi için çok önemli”
» Avrupa’daki gururumuz Tuğçe
» Yüz Binden Fazla Yırtıcı Kuş Adana’dan geçti!
» Türkiye Paris Anlaşması’nı onaylayarak harekete geçmeli
» “Kadın Dilinden Masallar”
» Neslihan Yargıcı Çocuklar ile Moda ve Tasarım Atölyesi’nde buluştu
» Çiğdem Babayiğit Boğaziçi Üniversitesi Klasik Müzik Koordinatörü oldu
» Ebru Demirhan ’Çocuğumla Beraber İyileşiyorum’
» Aleyna Tilki ip üzerinde yürüdü
» Süreya Kuaför Salonu içinizi ısıtacak bir Yeşilçam hikâyesi!
» Kilim Mobilya’dan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na tam destek
» Demet Cengiz "Aşk Olsun"
» 25 yılda Konya büyüklüğünde tarım alanını kaybettik
» Şirketler 50 çocuğu hayata bağlamak için koşacak
» Bursa’nın Perileri galibiyetle bitirdi
» Balkanlar İzmir’de buluşuyor
» Reklamın cinsiyeti erkek
» Okçuluk şampiyonası Kayseri’de yapılacak
» Canan Tan okurlarıyla buluştu
» Artık boşanmış anneler de çocuklarına kendi soyadlarını verebilecek
» FİBA Grubu meşaleyi yaktı
» Sınır aşan dostluk
» MilyonFest’e geri sayım başladı!
» Otizmli Çocuklar İçin Sercan Badur ve Alper saldıran bir araya geldi!