Mermerin asaleti

07 Kasım 2017 Salı 13:00
12
14
16
18

Bien Seramik’in 2018 yılı renk ve trendleriyle tasarladığı karolar, yeni yılda yeni bir başlangıç yapmak ve yaşam alanlarının atmosferini değiştirmek isteyenler için farklı seçenekler sunuyor.

Tasarımın öncülerinden Bien Seramik’in yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırmak için tasarladığı yer ve duvar karoları iç mekanlarınızda iddialı ve şık olma imkanı sunuyor.

Doğallığın ön planda olduğu 2018 dekorasyon trendlerinde, mermerin asaleti, ahşabın sıcaklığı, doğal taşın sahiciliği yaşam alanlarında seçenekler olarak karışımıza çıkıyor. Özellikle, son dönemlerde cazibesini artıran mermer, yaşam alanlarına doğal ve asil bir görünüm kazandırırken, ahşabın sıcaklığı ve doğal taşın sahiciliği mekanlarınızı sahici bir kimliğe büründürüyor. Bien Seramik’in tasarladığı yeşil, krem, mavi ve gri tondaki tasarımlar yılın gözde renklerini vurgularken, bordürlerde kullanılan altın ve gümüş yaldızlar mekana hem şıklık hem de ışıltı kazandırıyor.

BU YIL DA GÖZDELER

Doğal konseptin parıltılarla kombine edildiği Bien Koleksiyonları’ndan Amazon, Anabell, Antique Carrara, Arch, Pietra Venata, Zebra Wood Serileri yılın iddialı koleksiyonları arasında yer alıyor.

AMAZON: Bien Seramik’in Amazon Koleksiyonu renkleri ve tarzı ile değil aynı zamanda büyük ebatlarda olması ile 2018’de de gözde olacak bir seri. Adını Amazon Ormanları’ndan alan ve özellikle yosun yeşili rengiyle Amazon Ormanları’nı andıran seri tercih edildiği alanlarda cam gibi parlayan yüzeyi ile de cazibesini konuşturuyor. Seri parlak yüzeyi ve kolay temizlenme özelliği ile de ön planda.

ANABELL: Seri mermer görünümüyle doğal taşın tüm zarafetini taşıyor. Büyük ebatlarda üretilen Anabell Serisi, mekandaki bütünlük duygusunu en üst seviyeye taşımasıyla mimarların ilk tercihleri arasında yer alacak nitelikte. Serinin Oceon, River, Siena, Crema tonları mevcut.

ANTIQUE CARRARA: Seri altın ve platin renklerinde tasarlanmış. İki renk seçeneğinden oluşan koleksiyonun içinde yer alan özel dekor ve dekofon seçenekleri ile zarif ve şık banyoların imzası atılıyor.

ARCH: Kullanıldıkları alanlarda genel konsepte ve estetiğe katkıda bulunacağının bilinciyle hareket eden Bien Seramik’in Arch Serisi mekanlarda zarafetle birlikte bütünlük oluşturmanıza imkan tanıyor.

PİETRA VENATA: Özel dokusu, parlaklığı, açık tonları ile zengin kullanım alanı bulunan seri lüksü ve ihtişamı simgeler nitelikte.

ZEBRA WOOD: Bien Seramik’in doğayı referans alarak tasarladığı Zebra Wood Serisi, ahşabın doğasında bulunan bütün incelikleri mekanlara yansıtıyor. Bu doğal görünüm mekanın sıcaklığını artırırken, insanın samimiyet ve yakınlık duygularına da dokunuyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ve mekanlara kattığı değer ile adından söz ettiren Bien Seramik ile daima genç ve daima yeni…

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Pastel tonlar yaşam alanlarını büyüleyelecek
» Geleceğin tasarımları tek çatı altında
» Doğtaş Calliera ile evlerde sanatsal şıklık
» Kış banyoları
» Türkiye’deki kuşakların mobilya tercihleri dünyadan farklı
» Guardian Glass, Acıbadem Altunizade Hastanesi’ni ışık ve konforla buluşturuyor…
» Nurus’tan çalışanlarına ödül
» İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaretçi rekoru
» Yataş nevresim setleri ile yatak odalarında huzura çağrı!
» Yanlış ofis mobilyası kullanımı kalıcı hastalıklara neden oluyor
» Mobilya sektörünün 2023 vizyonunda önemli bir parametre olan CNR İMOB kapılarını açtı
» Yataş’tan mışıl mışıl bir yarıyıl tatili
» Ghanbari: Yeni showroomunda: Geleceğin tasarımları tek çatı altında
» Mimarlık ve tasarım zirvesi Nisan’da
» Kaleseramik UNICERA’da tasarım ve inovasyon konuşturacak
» Her tarza uygun ikinci el mobilyalar
» İtalyan’nın Dünyaca Ünlü Lüks Markaları Gianfranco Ferre Home ve Roberto Cavalli İnteriors Türkiye’de ...
» Mobilya sektörü 2018’de ihracat odaklı büyüyecek
» Doğtaş, Fiona ile lüksü yeniden tanımlıyor
» Instagram paylaşımları lüks konutlara ilgiyi artırıyor
» Aydınlatma Sektörü 11. IstanbulLight Fuarı’nda buluşuyor
» Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
» Mobilya’da konforun tanımı değişiyor
» Amerika’dan gayrimenkul almak Türkiye’den gayrimenkul almak kadar kolay
» Evinizde doğayı düşleyin