Mars Sportif’ten 200 bininci üyesine ömür boyu üyelik

06 Kasım 2018 Salı 23:00
12
14
16
18

Türkiye'nin 12 şehrinde, 84 kulübüyle hizmet veren Mars Sportif, 200 bininci üyesine ulaştı. Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar, 200 bininci üye olan Duygu İriç'e ömür boyu üyelik ödülünü takdim etti. Uçanlar, ''Amacımız; Türkiye'de Duygu İriç gibi daha fazla insanı sporla tanıştırarak, sporun bir yaşam tarzı haline gelmesine katkıda bulunmak. Bunun için MACFit kültürünü ve kalitesini farklı lokasyonlarda sporseverler ile buluşturmaya devam edeceğiz'' dedi.

Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, herkes için özel olarak tasarlanmış MACFit kulüpleriyle Türkiye'yi daha fit bir hale getirmeye devam ediyor. Türkiye'nin 12 şehrinde, 84 kulübüyle hizmet veren Mars Sportif, 200 bininci üyesine ulaştı. İki yıl önce hizmete giren Trump Towers MACFit'te gerçekleşen organizasyonda Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar, 200 bininci üye olan Duygu İriç'e ömür boyu üyelik ödülünü takdim etti.

Üyelerinin 'En yakın spor arkadaşı' olmak istediklerini söyleyen Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar, ''Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri konumundaki Mars Sportif olarak 10 yılı aşkın süredir MAC ve MACFit markalarıyla 12 şehirde toplam 84 kulübümüzde yüzbinlerce kişinin spor yapmasına yardımcı oluyoruz. Bugün kulüplerimize üye olan misafirlerimizin sayısı 200 bine ulaştı. 200 bininci üyemiz olan sevgili Duygu İriç artık ömür boyu üyemiz oldu.

Kendisine Mars Sportif'i tercih ettiğin için teşekkür ediyorum. Amacımız; Türkiye'de Duygu İriç gibi daha fazla insanı sporla tanıştırarak, sporun bir yaşam tarzı haline gelmesine katkıda bulunmak. Bunun için MACFit kültürünü ve kalitesini farklı lokasyonlarda sporseverler ile buluşturmaya devam edeceğiz'' dedi.

Mars Sportif'in 200 bininci üyesi olan Duygu İriç ise ''Bu ödül için başta Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar olmak üzere tüm Mars Sportif çalışanlarına teşekkür ediyorum. MACFit üyesi olduğum ilk günden bu yana çok mutluyum. MACFit'lerde spor yapmak gerçekten çok güzel. Spor yapmanın zevkini MACFitler'de tadıyorsun. MACFit'in ücretsiz olarak sunduğu grup dersleri bizleri spora motive ediyor'' dedi.

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» AVM’ler için performansı artırmanın tam zamanı
» Spiker adayları için büyük final yaklaşıyor
» Avcılar’da "Önce İnsan" projesi ödül getirdi
» Eşya kaybetmeye son, Chipolo artık Türkiye’de
» 27.Kalite Kongresi ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek’ Temasıyla bugün başladı
» Çöpteki siyah altın
» En güzel ders
» İnsanın şifresi olur mu?
» Toprağı koru, iklimi koru
» Dijital çağ kadınların dönemi olacak
» Prima ve El Bebek Gül Bebek Derneği Prematüre Farkındalığı için koştu
» Alkışlar "Sensin Atatürk" için
» Karşıyaka’nın Bilge Çınarları sezonu açtı
» Atatürk’ün Çocukları Yeni Çocuk Başkanını seçti
» Ata’ya özlemlerini yazarak dile getirdiler
» Sektörün en etkili en yaratıcı işleri Felislendi
» Brand Week Istanbul’da sınırları aşan kadınlar konuşuldu
» Binlerce öğrenci Ata’sı için koştu
» Başkan Sibel Uyar Madrid’te Urla’yı anlattı
» Nazan Moroğlu: Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’Ü saygıyla anıyoruz
» Brand Week Istanbul “Sınır Tanımayan Fikirler”
» Türkiye küçük balerinleri ayakta alkışladı
» Tülin Şahin Kızılay için koşuyor
» Foça’da ‘Cumhuriyet Kadını’ paneli
» Karşıyakalı çocuklardan Ata’ya 500 metrelik mektup!