“Kalbi Sanat İçin Atanlar”

13 Kasım 2018 Salı 17:00
12
14
16
18

AMERİKAN HASTANESİ FELİS’TEN 3 ÖDÜLLE DÖNDÜ

Vehbi Koç Vakfı bünyesinde hizmet veren Amerikan Hastanesi, MediaCat tarafından düzenlenen yılın en etkili ve yaratıcı pazarlama projelerinin yarıştığı Felis Ödülleri’nde bu yıl ödüle layık görüldü. Amerikan Hastanesi, “Kalbi Sanat İçin Atanlar” interaktif pano çalışmasıyla, Gerilla Projesi kategorisinde “Felis”, Açıkhava Tanıtımı kategorisinde “Başarı” ödülünü aldı. Amerikan Hastanesi, ayrıca Yanny-Laurel Odyoloji ünitesi videosuyla Gerçek Zamanlı Pazarlama kategorisinde “Felis” ödülünün sahibi oldu.

MediaCat tarafından düzenlenen yılın en etkili ve yaratıcı pazarlama projelerinin ödüllendirildiği Felis Ödülleri’nde bu yıl, Türkiye sağlık sektörünün öncüsü konumuna sahip Amerikan Hastanesi ödüle layık görüldü. Amerikan Hastanesi, “Kalbi Sanat İçin Atanlar” interaktif pano çalışmasıyla, Gerilla Projesi kategorisinde “Felis”, Açıkhava Tanıtımı kategorisinde “Başarı” ödülü aldı. Ayrıca Yanny-Laurel Odyoloji ünitesi videosuyla da Gerçek Zamanlı Pazarlama kategorisinde “Felis” ödülünü almaya hak kazandı.

VKV Amerikan Hastanesi, sağlık alanındaki vizyonundan hareketle sanata olan desteğini Contemporary İstanbul’da ve hastane içinde hazırladığı interaktif bir stand ile ortaya koydu. Dijitalle tasarımın buluştuğu bu alan için realizmden pop art’a, fütürizmden sürrealizme kadar 10 farklı sanat akımını betimleyen anatomik kalpler tasarlandı. Alanı ziyaret edenler, stetoskop aracılığıyla, her bir kalpte farklı bir sanat akımının öyküsünü, nelerden etkilendiğini ve akımın önemli isimlerini dinleme fırsatı buldu. Proje, reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolünü vurgulaması ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Mediacat Felis Ödülleri’nde aldığı Sağlık İletişimi Bölümü Gerilla Projesi kategori birinciliği ödülünün sahibi oldu. VKV Amerikan Hastanesi Açıkhava Tanıtımı kategorisinde “Başarı” ödülü aldı. Ayrıca Yanny-Laurel Odyoloji ünitesi videosuyla Gerçek Zamanlı Pazarlama kategorisinde de “Felis” ödülü aldı.

 

 
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :



+ Benzer Haberler
» "Yılın filmi şampiyon’un oyuncularına büyük ilgi"
» “Nordik Besteciler” Konseri ile Kuzey Rüzgarları Esti!
» “Esaretin Bedeli” Soluksuz izlendi
» “Dostluk Kısa Film Festivali”nde “Kısa Filmden Uzun Dostluklara” Paneli Geçekleşti!
» Linet 5 dilde ’İsyan’ etti
» Koray Avcı Selda Bağcan’ı doğum gününde andı
» Giovanni Perin 16 Aralık’ta İzmir’de…
» Ankara’da Candan Erçetin rüzgarı
» Aynur Aydın rüya takımıyla bir arada
» Ressam Eda Baran’dan ’İçimdeki kadınlar’
» Yıldız Tilbe ’Çatkapı’
» Kadınları sevmeyen kadınlardan değilim
» “Esaretin Bedeli” Türkiye promiyeri 15 Aralık’ta
» Sağlıklı gözler için basit ipuçları
» Mabel Matiz Viyana’yı fethetti
» 16. İstanbul Bienali’nin Başlığı Açıklandı: Yedinci Kıta
» Tatlı Kaçık
» Ulusal Tiyatro Sahne ödülleri sahiplerini buldu
» Sanat Merkezi’ni salladılar
» Akdeniz Beşlisi İzmir Devlet Opera ve Balesi’nde…
» “Tamamla Bizi Ey Aşk”
» Salon programına eklediği isimlerle yeni yıla hızlı bir başlangıç yapıyor
» Seyyal Taner ve Kurtalan Ekspres konser turnesine başladı
» Sinema 68’de "başyapıtlar geçidi"
» Kızım ve Ben filmi bir yılda 4 ödülle rekora koşuyor