İstanbul Marriott Hotel Şişli’den çocuklara yaz okulu, büyüklere SPA ve spor

16 Mayıs 2017 Salı 17:00
12
14
16
18

İstanbul Marriott Hotel Şişli,  içerisinde modern bir şehir Spa’sı ve uluslararası standartlarda yüzme havuzu, fitness merkezi, açık ve kapalı tenis kortları bulunan ferah ve geniş tasarımlı sağlık kulübünde bu yaz çocuklar için tenis ve yüzme derslerinden oluşan bir yaz okulu programı hazırladı. Büyükleri de unutmayan Marriott Şişli’de dileyen herkes önceden randevu alıp rezervasyon yaptırarak tenis, yüzme, plates ve fitness dersleri alabilir, ya da grup derslerine katılabilir.

İstanbul Marriott Hotel Şişli, şehrin merkezinde, uluslararası standartlarda her türlü modern ekipman ve donanım ile 6-12 yaş arası çocuklar için 12 Haziran - 7 Temmuz ve 10 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında 4’er haftalık bağımsız 2 dönemden oluşan özel bir yaz okulu düzenleniyor. Hafta içi her gün 09:00’dan 12:30’a kadar sürecek yaz okulu kapsamında çocuklar için yüzme ve tenis derslerinin ağırlıkta olduğu hem eğlenceli hem de eğitici bir program tasarlandı. Tüm derslerin profesyonel eğitmenler tarafından verileceği yaz okulunun ücreti her bir öğrenci için dönem başı 1,500 TL olarak belirlendi.  

İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin açık ve kapalı tenis kortları, hem profesyonel tenis oyuncularına, hem de tenisin acemilerine her türlü imkanın ve kolaylığın sunulduğu bir tenis keyfi yaşatıyor. Daha önce eline hiç raket almamış tenis meraklıları ya da tenis hevesini ileri seviyelere taşımak isteyen alt veya orta düzeydeki oyuncular, profesyonel tenis hocalarından randevulu özel dersler alabildikleri gibi, grup eğitimlerine de katılabiliyorlar. Tercihlerine göre misafirler ve üyeler kendi ekipmanlarını kullanabiliyorlar ya da sağlık kulübünden kiralama da yapabiliyorlar. Her gün  saat 22:00’ye kadar kullanılabilen açık ve kapalı tenis kortları için ister saatlik kiralama, istenirse de aylık ya da yıllık üyelik olanakları sunuluyor.

Yazı bakımlı karşılamak ve yaz boyu sporla formda kalmak isteyen herkes için Marriott Şişli’de Spa’dan fitness’a, platesten yüzmeye her türlü imkan mevcut. Spa’da cildini ve vücudunu yaza hazırlamak isteyenlere özel bakım ve masajlar sunulurken, sporla form tutmak isteyenler de teniste olduğu gibi, önceden rezervasyon yaptırarak yüzme, fitness ve plates alanlarında da özel ders alabilir veya grup derslerine katılabilirler.

 

 

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Bayramda seyahat edenlere altın değerinde öneriler
» Çocukların bayılacağı tatil fikirleri
» Ünlü isimler Orman Terapisi ile rahatladı
» Işıklar şehrinde kısa bir mola
» Genç Turizmcilerin mezuniyet sevinci
» Hint Okyanusu’nda Lüks Kaçamak!
» Tatil rezervasyonlarında kart ve kimlik güvenliğini elden bırakmayın
» Türkiye’nin Glutensiz Mutfağa Sahip Tek Oteli..
» Global Turizm Organizasyon 18. yaşını kutladı
» Düğünlerin vazgeçilmez adresi Dedeman İstanbul
» Paris tahtını Orta Avrupa’ya bıraktı
» Sevgililer Günü tatilinizi burcunuza göre planlayın
» Doğan güneşin ülkesi Japonya
» Mars’ta kuymak bulundu!
» Karlar ülkesine yolculuk
» Sömestir tatiline hazır mısınız?
» Alışveriş cennetine uygun uçak bileti
» Sağlık Turizmi gelecek 10 yıla damga vuracak
» Sömestr tatilinde eğlencenin adı Conrad İstanbul Bosphorus
» Kuzey ışıklarını izleyebileceğiniz en iyi 5 rota
» Uçak biletinde erken rezervasyon fırsatı
» Sömestre tatilinde genç FEST gezginleri nerede?
» Rixos Hotels yeni yıla ödüllerle girdi
» Kişiye özel seyahat deneyim uzmanı Setur Select ile 10 günde Hindistan’ı keşfedin
» MSC Cruises ödüle doymuyor