İstanbul Marriott Hotel Şişli’den çocuklara yaz okulu, büyüklere SPA ve spor

16 Mayıs 2017 Salı 17:00
12
14
16
18

İstanbul Marriott Hotel Şişli,  içerisinde modern bir şehir Spa’sı ve uluslararası standartlarda yüzme havuzu, fitness merkezi, açık ve kapalı tenis kortları bulunan ferah ve geniş tasarımlı sağlık kulübünde bu yaz çocuklar için tenis ve yüzme derslerinden oluşan bir yaz okulu programı hazırladı. Büyükleri de unutmayan Marriott Şişli’de dileyen herkes önceden randevu alıp rezervasyon yaptırarak tenis, yüzme, plates ve fitness dersleri alabilir, ya da grup derslerine katılabilir.

İstanbul Marriott Hotel Şişli, şehrin merkezinde, uluslararası standartlarda her türlü modern ekipman ve donanım ile 6-12 yaş arası çocuklar için 12 Haziran - 7 Temmuz ve 10 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında 4’er haftalık bağımsız 2 dönemden oluşan özel bir yaz okulu düzenleniyor. Hafta içi her gün 09:00’dan 12:30’a kadar sürecek yaz okulu kapsamında çocuklar için yüzme ve tenis derslerinin ağırlıkta olduğu hem eğlenceli hem de eğitici bir program tasarlandı. Tüm derslerin profesyonel eğitmenler tarafından verileceği yaz okulunun ücreti her bir öğrenci için dönem başı 1,500 TL olarak belirlendi.  

İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin açık ve kapalı tenis kortları, hem profesyonel tenis oyuncularına, hem de tenisin acemilerine her türlü imkanın ve kolaylığın sunulduğu bir tenis keyfi yaşatıyor. Daha önce eline hiç raket almamış tenis meraklıları ya da tenis hevesini ileri seviyelere taşımak isteyen alt veya orta düzeydeki oyuncular, profesyonel tenis hocalarından randevulu özel dersler alabildikleri gibi, grup eğitimlerine de katılabiliyorlar. Tercihlerine göre misafirler ve üyeler kendi ekipmanlarını kullanabiliyorlar ya da sağlık kulübünden kiralama da yapabiliyorlar. Her gün  saat 22:00’ye kadar kullanılabilen açık ve kapalı tenis kortları için ister saatlik kiralama, istenirse de aylık ya da yıllık üyelik olanakları sunuluyor.

Yazı bakımlı karşılamak ve yaz boyu sporla formda kalmak isteyen herkes için Marriott Şişli’de Spa’dan fitness’a, platesten yüzmeye her türlü imkan mevcut. Spa’da cildini ve vücudunu yaza hazırlamak isteyenlere özel bakım ve masajlar sunulurken, sporla form tutmak isteyenler de teniste olduğu gibi, önceden rezervasyon yaptırarak yüzme, fitness ve plates alanlarında da özel ders alabilir veya grup derslerine katılabilirler.

 

 

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Kurban Bayramı’nda ayrıcalıklı tatilin adresi Divan otelleri
» Türkler tatile çıkınca haber detoksuna giriyor
» Tuzla, Viaport Marina ile deniz turizminde devler ligine çıktı!
» Four Seasons Hotel Sultanahmet dünyanın en iyileri arasında
» Prontotour ile kalimera komşu
» Hafta sonu tatilinizin yeni lokasyonu Jiva Beach Resort
» Tatil valizinden daha önemlisi evinizin güvenliği
» D-Resort Göcek’te yaz sezonu müziğin ritmiyle devam ediyor
» En güzel mevsiminde, Baltıkları keşfedin
» Kolombiya Kültürü bomontiada’da
» 4 Ülke 7 Şehir ve sadece bir tur
» Masallar şehri Fas’ı uçan halılarla gezmeye ne dersiniz?
» Yazın tadı Ukiyo’da bir başka!
» İzmir’in çevreci oteli Ramada
» Şimdi Akdeniz zamanıdır
» Dünyanın en kalabalık şehirleri
» Kusursuz bir tatile hazırmısınız?
» Yeni ve özgün çevre gezileri
» Romantik balayı rotaları
» LUX* Bodrum, Beach Rouge ile eğlenceyi yeniden tanımlıyor
» Boyalık Beach 4 yaşında
» Tatlı yaz kaçamaklarının adresi: Wish More Hotel Istanbul
» Bodrum’da eğlencenin yeni adresi: 29 Food Bar!
» Dünyanın en büyükleri geliyor
» Divan Ankara yenileniyor