GKV Özel Liseleri Mehtap Özdemir’e Emanet

08 Eylül 2018 Cumartesi 12:00
12
14
16
18

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri müdürlüğüne Mehtap Özdemir atandı. Eğitim alanında bir çok başarılı projeye imza atan Mehtap Özdemir GKV Özel Liselerinin başarılarına katkı sağlaya bilmek için var gücüyle çalışacağını ifade etti.  Mehtap Özdemir’in GKV Özel Liselerinde müdür olarak görev yapacağını açıklayan GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar Özdemir’e yeni görevinde başarılar diledi.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Müdürlüğüne atanan Mehtap Özdemir GKV ailesinin bir ferdi olmaktan onur duyduğunu ifade ederek “Kuruluşunun 55.yılında olan GKV Özel Okulları ailesinin bir ferdi olarak ekip arkadaşlarım ve öğretmenlerimizle birlikte GKV Özel Liselerinin başarılarına nicelerini ekleyeceğiz. Bundan 55 yıl önce okullarımızın kurucusu Merhum Cemil Alevli önderliğinde başlayan eğitim kıvılcımının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Yeni eğitim-öğretim döneminin şimdiden başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.” dedi. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının 55 yıldır eğitim alanında Türkiye’ye önemli hizmetler gerçekleştirdiğini ifade eden GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar güçlü ve dinamik bir kadroyla 2018-2019 eğitim öğretim yılında daha büyük hizmetler gerçekleştirmeyi hedeflediklerini ifade ederek yeni göreve atanan GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir’i kutlayarak başarılar diledi.

Gaziantep Kolej Vakfı Eğitim kadrosunu güçlendiriyor

GKV Özel Liseleri müdürlüğüne atanan Mehtap ÖZDEMİR 1977 Gaziantep doğdu. Özdemir Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü başarıyla tamamladıktan sonra Gaziantep Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Ekonomisi Teftiş ve Planlama bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Özdemir, 2001 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak İngilizce Öğretmenliği görevine başladı. 2009-2013 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı’nda Projeler Koordinatörü olarak çalışan Özdemir ; MEB tarafından düzenlenen birçok ulusal ve uluslararası projede aktif olarak yer aldı. Eğitim gönüllüsü olarak sivil toplum kuruluşlarında Girişimcilik , Yabancı Dil, Erasmus alanlarında proje eğitimleri düzenleyen Mehtap Özdemir 2014 yılı itibariyle Avukat Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü olarak görev alarak kurumda yöneticilik kariyeri başladı. 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi itibariyle GKV Özel Liseleri Müdürü olarak görev yapacak olan Mehtap Özdemir yeni görevine başladı. 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Avusturya LiselilerTtopluluğu 25. Yılını kutluyor
» Anneler “hayal edilen eğitim”; babalar, “iş bulabilecekleri eğitim”
» Erol Bilecik: “Nitelikli eğitime erişim her çocuğun hakkı ve geleceğimizin güvencesidir.”
» Okullardaki akran zorbalığı siber zorbalığa dönüşüyor
» Küy’den yeni kitap
» Yeni eğitim yılında çözüm bekleyen sorunlar
» TEGV’li Çocuklar 21. Yüzyılın becerilerini kazanacak
» Anadolu’nun Eğitim Çınarı Gaziantep Kolej Vakfı 55.Yaşında
» Nurten Sancak’tan “İlişkinin Dili Gizlidir”
» Çocuklarınıza okul öncesinde kitap okuma alışkanlığı kazandıracak 9 ipucu
» Okula isteksiz giden çocuğa nasıl yaklaşılmalı?
» Okul değişikliği çocuğu nasıl etkiliyor?
» Okulda ilk gün sürprizi
» Koç Üniversitesi’nden yeni kitap
» Düzen ne kadar hızlı değişirse uyum o kadar kolaylaşıyor
» Okul fobisi varsa yargılamayın!
» Bir damla deniz
» Çocuklar okula gitmeden mutlaka kahvaltı yapmalı
» Ailelere anaokulu ilk günü uyarıları
» Koç Üniversitesi’nden yeni kitap
» Türk çocuğundan ABD’deki bin çocuğa eğitim yardımı
» Tıp Fakültesi Rekoru Gaziantep Kolej Vakfı’nda
» Okul çantası seçimi çocuğunuzu sağlığından etmesin
» TAÇ’ın Benim Renkli Sınıfım Projesi’nin yaz kampı Samsun’daydı
» O dağa daha önce hiç eğitim İçin tırmanan olmamıştı!