Foça’da yelken yarışları

04 Kasım 2018 Pazar 22:00
12
14
16
18

‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’ 3-4 Kasım tarihlerinde Foça’da yapıldı…

 

FOÇA RÜZGÂRI’NDA YARIŞTILAR

 

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda Foça Yelken ve İhtisas Kulübü ev sahipliğinde Foça Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Foça’da yapıldı.

 

Yarışlara, Foça Yelken ve İhtisas Kulübü, ARM Urla Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü ve İTK Yelken Spor Kulübü’nden gelen; 60’ı optimist sınıfı ve 16’sı Laser sınıfı olmak üzere toplam 76 sporcu katıldı.

 

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’na katılan ve dereceye giren sporcu ve kulüpleri tebrik etti. Başkan Demirağ, ‘‘Ulu Önderimiz Atatürk’ün anısına düzenlenen bu çok anlamlı yarış, Foça’mız için büyük onurdur’’ dedi.

 

Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesisleri’ndeki madalya töreninde, Foça Belediyesi Meclis Üyesi Raşit Dirim, Türkiye Yelken Federasyonu temsilcileri, müsabaka hakemleri ve kulüp yetkilileri, dereceye giren sporculara madalyalarını verdi.

 

Sonuçlar;

Optimist: 1.Can Ertürk (Göztepe Yelken), 2.Alp Namdar (ARM Urla Yelken), 3. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 4.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken), 5. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken)

Optimist Kız: 1. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken), 2. Medine Havva Tatlıca (Göztepe Yelken), 3. Karya Başaranlar (ARM 

Urla Yelken)

Junior Optimist: 1.Mert Doğan (FYİK), 2. Levent Mert Merih (ARM Urla Yelken), 3.Selim Gündoğan (FYİK), 4. Su Bayrak (Göztepe Yelken), 5.Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken)

Junior Optimist Kız: 1.Su Bayrak (Göztepe Yelken), 2. Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken), 3. İpek Gökçe Kayalı Defne(Göztepe Yelken)

Laser 4.7 Genel: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken), 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK), 4.Irmak Karaorman (FYİK), 5.Efe Gümüş (İTK Yelken)

Laser 4.7 Kız: 1. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 2.Irmak Karaorman (FYİK), 3. Ece Sofia Ramirez (Göztepe Yelken)

Laser 4.7 Junior: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken) 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK)

 

Optimist 2006: 1. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 2.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken) 3.Deniz Akis (Göztepe Yelken)

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :



+ Benzer Haberler
» Tarım desteğinde "sınır tanımıyor"
» Yarım litre zeytinyağı 30 bin liraya satıldı
» Doğum gününü yanlış bilenlere kötü haber!
» Karşıyaka’da spor kurslarına büyük ilgi
» Dans etmek gençleştirir
» İskelede akşam sürprizi
» Çocuklar için giymediğiniz botları istiyorlar
» Urla Belediyesi: 5 projemiz ödülle taçlandı
» Yeni yıl büyüsünü Conrad İstanbul Bosphorus’un seçkin atmosferinde yaşayın
» Bambi Yatak vites büyüttü
» “Etik” Konuşuldu
» Görsel dünyada kadın olmayı yeniden ve nasıl kurgularız?
» 2019 düğün trendleri ’Kalamış Wedding Fest’ beğeniye sunuldu...
» Bir koşu değiştirir hayatı
» Sonbahar renkleri aşka davet ediyor
» AVM’ler için performansı artırmanın tam zamanı
» Spiker adayları için büyük final yaklaşıyor
» Avcılar’da "Önce İnsan" projesi ödül getirdi
» Eşya kaybetmeye son, Chipolo artık Türkiye’de
» 27.Kalite Kongresi ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek’ Temasıyla bugün başladı
» Çöpteki siyah altın
» En güzel ders
» İnsanın şifresi olur mu?
» Toprağı koru, iklimi koru
» Dijital çağ kadınların dönemi olacak