Austin City Limits Red Bull TV ile ayağına geliyor

03 Ekim 2017 Salı 09:00
12
14
16
18

Her sene merakla beklenen ve kendine has kültürüyle dünyanın en önemli müzik festivallerinden biri olan Austin City Limits Festivali başlıyor. 6-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Teksas Zilker Park’ta düzenlenecek olan festival bu sene sahnesinde Jay-Z, The Killers, Solange, Chance The Rapper, The XX, Ice Cube ve Vance Boy gibi dünyaca ünlü birçok sanatçıya ev sahipliği yapacak. Festival 6-8 Ekim arası, Türkiye saatiyle saat 22.00’da Red Bull TV’den (www.redbull.tv) canlı olarak izlenebilecek.

Amerika’nın en kapsamlı festivallerinden olan ‘Austin City Limits’, 6-15 Ekim 2017 tarihleri arasında konuklarını Teksas Zilker Park’ta ağırlayacak. Gerçekleşecek festivale her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü müzisyen ve gruplar katılacak. 

Misafirlerine sınırsız eğlence ve müzik keyfi sunan ACL Festival’in bu seneki programında, Amerikalı Hip Hop müzisyeni Jay-Z, Amerikalı şarkıcı ve dansçı Solange, naif sesiyle kendisini dinleyenleri büyüleyen Avusturalyalı şarkıcı Vance Boy, Las Vegas’lı grup The Killers, soft şarkılarıyla tanınan rapçi Chance The Rapper ve Indie pop müzik grubu The XX gibi dünyaca ünlü isimler sahne alacak.

Tüm dünyada yankı uyandıran bir festivale dönüşmeden önce çekimleri University Of Texas’ta gerçekleşen bir televizyon programı olan Austin City Limits, o zamanlarda da dönemin en başarılı müzisyenlerini ağırlıyordu. Amerikan tarihinin en canlı ve renkli programlarından olan, 2002 yılından beri festival olarak organize edilen Austin City Limits seneler içinde gelişerek dünyanın en ünlü müzik festivallerinden biri haline geldi.

Festival, 6-8 Ekim arası Türkiye saatine göre konserle eş zamanlı olarak saat 22.00’da Red Bull TV’den (www.redbull.tv) naklen izlenebilecek. Austin City Limits canlı yayınında performanslara ek olarak festival alanından görüntüler de yer alacak.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Sevenleriyle Beyazperdede buluşacak
» Güçlü Bir Aşk Hikâyesi ve korku aynı perdede
» Çingeneler Zamanı
» İstanbul Caz Festivali Direktörü Pelin Opcin Londra Caz Festivali’ni Düzenleyen Serious’ın Programlama Direktörü oluyor
» SALT Galata’da Uzun Perşembe
» 37. İstanbul Film Festivali Ulusal yarışma jürisi belirlendi
» Genç yetenekler dev konserle büyüledi
» Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası “Mozart’ın Sihirli Dünyası” gösterisini yarıyıl tatiline özel sahneliyor
» Dünyaca Ünlü Fotoğrafçılar Uluslararası Festivalde buluşuyor!
» Anadolu Tiyatro Ödülleri’nden Şehir Tiyatroları’na 5 ödül
» Altın Küre Ödüllü "Ben, Tonya" İKSV Galaları’nda
» Eskişehir’de Golden Horn Brass sahne aldı
» Bir tutam renk
» İdil Biret 70’inci sanat yıldönümünü Eskişehir’de kutladı
» Pera Müzesi’nde Selfie: Bana Bak!
» Deliha 2 İzmirlileri kahkaya boğdu
» Kemanın ve arpın parlayan yıldızları
» Şehir Tiyatrolarında bu hafta
» ’39 Basamak’ Bursa’da
» ‘Kadın Aklı, Erkek Aklı’
» Türk Sanat Müziği Konseri
» Necati Cumalı Urla’da anıldı
» Anadolu Ateşi 5 bin kez seyirciyle buluştu
» "Güzel İzmir" seni unutmadı
» 3000 Yıllık efsane yeniden canlandı