Arçelik New York Serisi ile New York’u yeniden keşfettiler!

16 Mayıs 2018 Çarşamba 00:00
12
14
16
18

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Arçelik New York Serisi lansman yemeği daveti için İstinye Park Arçelik Deneyim Mağazası’nda bir araya geldiler.

Arçelik’in New York’un büyüleyici yaşam tarzından ilham alarak tasarladığı New York Serisi, tasarımıyla dünya çapında ödüllü Arçelik İstinye Park Deneyim Mağazası’nda 15 Mayıs 2018 Salı günü düzenlenen özel bir öğle yemeği daveti ile tanıtıldı. Misafirler, mağazanın New York manzarasına hakim meşhur loftları andıran bir konseptte dekore edilen bölümünde yemekten sohbete New York’u yaşatan keyifli bir gün geçirdiler.

Arçelik New York Serisi’nin tanıtıldığı etkinlikte, davetliler “New York Style Eats” konseptli menü eşliğinde Saffet Emre Tonguç’un anlatımıyla New York’u yeniden keşfettiler.

Amerika’da üst düzey projelerinde tercih edilen Arçelik New York Serisi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve Kuzine Fırın olmak üzere şehrin ruhuna uygun premium ürünlerden oluşuyor. Profesyonel mutfak deneyimini en prestijli şekilde yaşatmak üzere tasarlanan New York Serisi’nde yer alan ürünler, hayatı kolaylaştıran ince detayları ve üstün teknolojisiyle dikkat çekiyor. 10 yıl garanti güvencesiyle sunulan Arçelik New York Serisi, VIP servis hizmetiyle de mükemmel müşteri deneyimini hedefliyor.

Arçelik New York Serisi özel davetine; Revna Demirören, Arzu Savgı, Selen Keçeli, Sitare Kalyoncuoğlu, Begüm Gazioğlu, Başak Çağlar, Neylan Vardar, Berrin Okçu, Etel Baler, Nergis Pekuysal, Nevşah Karamehmet, Aylin Yılmaz, Gizem Aktorun gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Arçelik New York Serisi’nde Pro 630 l Buzdolabı, iki kapılı Pro 540 A Buzdolabı, Pro A 901 Bulaşık Makinesi, Pro 500 l Kuzine Fırın yer alıyor.

Serideki geniş iç hacme sahip Pro 630 l ve Pro 540 buzdolapları full fresh + özelliğiyle, Cool Plus soğutma sistemi ve Mavi Işık Teknolojisiyle yiyecekleri daha uzun süre taze tutarken, otomatik buz makinesiyle de ekstra konfor sağlıyor.

Pro A 901 Bulaşık Makinesi, ek püskürtme kolu ile 5 kat daha etkili temizlik sağlıyor. Ekstra parlaklık fonksiyonu ve bardak koruma sistemi bulunan Pro A 901’in çalışır durumda olduğunu anlamanız için Aktif Işık özelliği bulunuyor. Mükemmel temizlik sağlayan Pro A 901, A+++ enerji verimliliğiyle aynı zamanda çevreci bir ürün. Pro 500 l Kuzine Fırın, 8 pişirme fonksiyon, kapak kapalı ızgara yapabilme özelliği, ocak üzeri ızgara aksesuarı ile profesyonel şefi mutfağınıza getiriyor. Kendini temizleme özelliği, ocağın açık olup olmadığını gösteren ışıklı düğmeleriyle de hayatı kolaylaştırıyor.

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Arçelik’e, 11’inci Kez Lovemark Ödülü
» Kadınsız teknoloji olmaz
» Arçelik’e en cool marka ödülü
» Bosch Home Connect’ten “selfie” çeken buzdolabı
» Çabuk! Telefonum nerede? Yakında biri var
» Enerji tasarrufu için doğru beyaz eşya seçimi ve doğru kullanım ipuçları
» Arçelik’in ‘Eşit Sözlük’ Projesine Uluslararası iki ödül
» Dünya ülkelerinde veri koruma kanunları nasıl uygulanıyor?
» Kimlik avcıları şimdi de öğretim üyelerini hedef aldı
» En iyi yazılımcıları şirketinize kazandırmanın 6 püf noktası
» Bu mail başlıkları oltaya düşüyoruz
» “Süpergüçlerin Arkasındaki Bilim” programı çocukların yeteneklerini ortaya çıkarıyor
» “Bilim Hayatımızın İçinde”...
» Teknolojiyi 50 soruda anlatan kitap
» KameramPro, çok noktalı, geniş alanların kontrolünde riski minimuma indiriyor
» 2050 Yılında ev işlerinde yardımcımız robotlar olacak
» Dövizdeki dalgalanma, siber fırsatçıları harekete geçirdi
» Dell, IFA 2018’de Ultra İnce Monitörünü tanıttı
» Şifre unutma derdini sona erdirecek 5 teknoloji
» Lüleburgazlı öğrenciler mobil uygulama geliştiriyor
» Siber saldırılardan uzak seyahat için 5 ipucu
» Modeminizi hemen kapatıp açın!
» Ag saldırıları yüzde 52 oranında arttı
» Tatilde dijital cihaz kullanırken nelere dikkat edilmeli
» Gizlice ekran görüntünüzü alan casus yazılım keşfedildi